Balsam do ciała

Codzienna pielęgnacja i makeup. Czego używasz na co dzień? Które produkty najlepiej Ci się sprawdziły? Polecamy marki, recenzujemy kosmetyki.
Mełka

Balsam do ciała

Post autor: Mełka »

Przychodzę do Was z moim ostatnim kosmetycznym odkryciem. Od jakiegoś już czasu poszukiwałam dobrze nawilżającego balsamu do ciała, który po pierwsze będzie miał dobry skład, a po drugie, będzie pięknie pachniał. Do tej pory trafiłam na takie, które spełniały albo pierwszą albo drugą funkcję ;) Aż odkryłam ten krem do ciała z Victorii Vynn.
Wałka

Re: Balsam do ciała

Post autor: Wałka »

Hahaha ja odkryłam balsam dla ciężarnych na bazie wosku pszczelego i się zakochałam (choć w ciąży nie jestem). Super skład, nawilżenie i pachnie tak nietypowo... fajnie :D A więc można! Choć ogólnie dla mnie zapach nie jest aż takim priorytetem, mogę się potem popsikać perfumem
Małgosia

Post autor: Małgosia »

Wałka pisze: ↑07 wrz 2021, 0:49 Hahaha ja odkryłam balsam dla ciężarnych na bazie wosku pszczelego i się zakochałam (choć w ciąży nie jestem). Super skład, nawilżenie i pachnie tak nietypowo... fajnie :D A więc można! Choć ogólnie dla mnie zapach nie jest aż takim priorytetem, mogę się potem popsikać perfumem
A co to za balsam?
Wałka

Post autor: Wałka »

Małgosia pisze: ↑09 wrz 2021, 15:56
Wałka pisze: ↑07 wrz 2021, 0:49 Hahaha ja odkryłam balsam dla ciężarnych na bazie wosku pszczelego i się zakochałam (choć w ciąży nie jestem). Super skład, nawilżenie i pachnie tak nietypowo... fajnie :D A więc można! Choć ogólnie dla mnie zapach nie jest aż takim priorytetem, mogę się potem popsikać perfumem
A co to za balsam?

Marki Burt's Bees: https://www.notino.pl/burts-bees/mama-b ... -i-brzuch/ :-)
ODPOWIEDZ