bielizna

Codzienna pielęgnacja i makeup. Czego używasz na co dzień? Które produkty najlepiej Ci się sprawdziły? Polecamy marki, recenzujemy kosmetyki.
Marceluś23

bielizna

Post autor: Marceluś23 »

Witam, podoba Wam się bielizna demoniq ? Według mnie taka bielizna jest naprawdę seksowna i warto ją kupić swojej partnerce. Kupowaliście kiedykolwiek taką bielizne? Może znacie sklepy, które mają bardzo seksowne bielizny w naprawdę przyzwoitych cenach?
doruć

Re: bielizna

Post autor: doruć »

Jak zależy wam na bieliznie w dobrej cenie, a przy tym wygodnej, ładnej i dobrej jakościowo to zerknijcie na https://lovita.pl/ U mnie cała bielizna w szafie prawie jest wymieniona na tą od nich :) a ostatnio nawet jeszcze dokupiłam pizamke na probe i czekam az dojdzie tylko
Nułka

Re: bielizna

Post autor: Nułka »

doruć pisze: ↑18 maja 2021, 14:17 Jak zależy wam na bieliznie w dobrej cenie, a przy tym wygodnej, ładnej i dobrej jakościowo to zerknijcie na https://lovita.pl/ U mnie cała bielizna w szafie prawie jest wymieniona na tą od nich :) a ostatnio nawet jeszcze dokupiłam pizamke na probe i czekam az dojdzie tylko
Ja natomiast tutaj śmiało mogę polecić Wam do sprawdzenia także sklep online Valetta według mnie tutaj znajdziesz najbardziej interesujące informacje w nawiązaniu do tego problemu i może akurat będzie to udany zakup, liczę że jeszcze trochę poprawią czas realizacji. Daj znać jak to było u Ciebie i przede wszystkim czy zakupy w pełni się także udały ;)
ODPOWIEDZ