chirurgia plastyczna

Codzienna pielęgnacja i makeup. Czego używasz na co dzień? Które produkty najlepiej Ci się sprawdziły? Polecamy marki, recenzujemy kosmetyki.
Oluś32

chirurgia plastyczna

Post autor: Oluś32 »

Witam, mieliście kiedykolwiek wykonywane zabiegi z chirurgii plastycznej? Widziałem na stronie https://klinikaotco.pl/artykuly/top-5-p ... astycznej/ najpopularniejsze zabiegi, które są często wykonywane. Zdecydowalibyście się na taki zabieg?
Mińka

Re: chirurgia plastyczna

Post autor: Mińka »

Oluś32 pisze: ↑04 wrz 2021, 17:47 Witam, mieliście kiedykolwiek wykonywane zabiegi z chirurgii plastycznej?
Tak, ja zdecydowałam się na operację plastyczną krzywej przegrody nosowej. Wykonała ją fenomenalna dr Anną Olender, jeśli szukacie specjalisty z południa naszego kraju, serdecznie polecam https://drolender.pl
Awatar użytkownika
romana79
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2022, 12:56

Re: chirurgia plastyczna

Post autor: romana79 »

W dzisiejszych czasach chirurgia plastyczna nie jest już tak 'nierealna' dla przeciętnego Kowalskiego, jak jeszcze kilka, no może kilkanaście lat temu. Moim zdaniem wielki plus, dlatego, że sama miałam okazję skorzystać z takiej operacji i jestem bardzo zadowolona z efektu operacji, jaki uzyskał dr Szczyt https://www.drszczyt.pl polecam Wam tę klinikę :)

pośrednictwo wizowe kraków
mamusiaa

Re: chirurgia plastyczna

Post autor: mamusiaa »

Plastyka ciała nie jest aż tak problematyczna, ale również stresująca. Ja na razie jestem w kropce, bo mój tato miał uraz ręki i nie wiemy, czy nie będzie mu potrzebne wszczepienie protez stawów, bo okazuje się, że one nie chcą funkcjonować, jak należy. Nie będę jednak szukać dziury w całym, w Model Med https://www.modelmed.pl/chirurgia-reki/rekonstrukcja-sciegien/ pracuje lekarz Matuszewski, który ma bardzo dużo doświadczenia i cieszy się dobrymi opiniami. Dlatego właśnie mu zaufam, tym bardziej że szkoli nową kadrę lekarską i często bierze udział nawet w międzynarodowych szkoleniach.

segregator poziomy a4
ODPOWIEDZ