Cienie do powiek

Codzienna pielęgnacja i makeup. Czego używasz na co dzień? Które produkty najlepiej Ci się sprawdziły? Polecamy marki, recenzujemy kosmetyki.
Awatar użytkownika
Błażena_76

Cienie do powiek

Post autor: Błażena_76 »

Poszukuję jakichś fajnych cieni do powiek. Postanowiłam trochę pobawić się makijażem, bo stwierdziłam, że sprawia mi to frajdę, więc dlaczego nie. I tutaj jest moje pytanie do Was, czy możecie polecić mi jakieś fajne palety cieni do powiek, z trwałymi cieniami? Jakie sprawdzają się u Was? Początkowo stawiam raczej na takie standardowe kolory, brązy, beże, szarości.
Jonka

Re: Cienie do powiek

Post autor: Jonka »

Mnie nigdy nie zawiodły cienie do powiek z Eveline. Teraz używam Gimme More i jakość też jest 10 na 10. Ta paleta ma fajne kolory i cienie są dobrze wykonane jeśli chodzi o pigmentację i jakość.
Manuela

Post autor: Manuela »

Polecam Tobie następujące palety do powiek. Sprawdzają się u mnie.

Anastasia Bevery Hills, Soft Glam Palette - Ta paleta jest ceniona za swoje piękne kolory i świetną trwałość. Zawiera wiele odcieni, brązów, beży i szarości, które idealnie pasują do Twoich preferencji.

Huda Beauty, Nude Palette - Ta paleta to prawdziwy bestseller. Znajdziesz w niej wiele naturalnych odcieni, w tym brązy, beże i szarości. Cienie są trwałe i łatwe w aplikacji.

Urban Decay, Naked 2 Basics - Kultowa paletka składa się z cieni w odcieniach beżu i brązu idealnych do tworzenia ponadczasowego makijażu. Cienie są napigmentowane i trwałe.

Too Faced, Peach Palette - Jeśli szukasz czegoś bardziej kolorowego, ta paleta może Cię zainteresować. Zawiera różne odcienie brzoskwini, w tym również szarości. Cienie są wysoko napigmentowane i mają matowe oraz metaliczne wykończenie.

chore obrazki
luuna

Post autor: luuna »

Mam kilka swoich ulubionych paletek ale wydaje mi się, że bardzo ważnym kosmetykiem jest też baza pod cienie do powiek. U mnie okazała się prawdziwą rewolucją, w końcu cienie mi nie znikają. Bardzo długo trzymają się na skórze, nie rolują się i nie zbijają w zagięciach powiek. Cieszę się, że zaczęłam stosować ten kosmetyk.
Awatar użytkownika
mamapiotra

Post autor: mamapiotra »

Zgodzicie się ze mną ,że dobry makijaż z rana to podstawa. Bez makijażu wiele z nas nie wychodzi z domu. Na szczęście mamy do dyspozycji na prawdę dobre kosmetyki , ja i kilka koleżanek z pracy używamy te z firmy Avon ... i jesteśmy z tego faktu bardzo zadowolone. Uważam ,że właśnie kosmetyki z Avon mają jedną z najlepszych relacji jakości do ceny.
ODPOWIEDZ