gadżety reklamowe

Codzienna pielęgnacja i makeup. Czego używasz na co dzień? Które produkty najlepiej Ci się sprawdziły? Polecamy marki, recenzujemy kosmetyki.
Maruś92

gadżety reklamowe

Post autor: Maruś92 »

Witam, jakiego gadżetu reklamowego używacie najczęściej? Szukam jakiegoś porządnego gadżetu, który na pewno przykuje uwagę innych osób. Wpadło mi w oko coś takiego https://regalo.pl/kategoria-produktu/breloki/kompasy/ Wydaje się, że taki kompas może być strzałem w dziesiątkę. Co sądzicie na ten temat?
Anka

Re: gadżety reklamowe

Post autor: Anka »

Może nie jest to taki typowy gadżet ale u nas w firmie bardzo fajnie się sprawdzają parasole z nadrukiem naszej firmy. Dajemy je większym klientom, oferujemy do różnego typu ogródków, robimy z nich stoiska na różnego typu imprezach plenerowych. To świetna reklama, dobrze widoczna, a poza tym parasole ogrodowe, to coś co każdemu się dobrze kojarzy. Mamy sprawdzonego producenta u które co roku zamawiamy kilka, kilkanaście sztuk - to firma Big Flag - https://bigflag.pl/. Ich parasole są wysokiej jakości, starannie wykonane, stabilne. Jest duży wybór kolorów i modeli .
didax

Re: gadżety reklamowe

Post autor: didax »

U mnie problemem nie są może same gadżety, co to, jaki mam budżet na coś takiego jak opakowania reklamowe pudełka poświęcić. Od tego muszę zacząć, a potem pomyślę o jakimś dodatku przy zamówieniu powyżej jakiejś kwoty. Jeszcze jej nie określałam. Możemy o tym porozmawiać? Macie jakieś kwestie w tym względzie?
ODPOWIEDZ