kierunek studiów

Codzienna pielęgnacja i makeup. Czego używasz na co dzień? Które produkty najlepiej Ci się sprawdziły? Polecamy marki, recenzujemy kosmetyki.
Zdziś24124

kierunek studiów

Post autor: Zdziś24124 »

Witam, zastanawiacie się jaki kierunek studiów wybrać? Na stronie https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... opnia.html znajdziecie ofertę, więc coś co was interesuje. Jakie kierunki macie na oku? Co Was najbardziej interesuje? Chcecie w ogóle iść na studia?
tiruś

Re: kierunek studiów

Post autor: tiruś »

Ja zawsze chciałem studiowac weterynarię jednak by tego dokonac musze zdac dobrze maturę z biologii. Na stronie jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-biologia-2021 Znalazłem bardzo interesującą ofertę odnośnie podręczników maturalnych z biologii. Mam nadzieję że uda mi się je zamówic
rótek

Re: kierunek studiów

Post autor: rótek »

Przy wyborze stosownych studiów za granicą pomocni okazali się https://edunacademywroclaw.pl/ . Ich pomoc polegała na całkowitym wsparciu i dobraniu rozwiązań całkowicie stosownych pod moje kompetencje. Akurat mogłam sobie pozwolić na studia za granicą, takze traktuje to jako wielka szanse!
Aśka Polak

Re: kierunek studiów

Post autor: Aśka Polak »

JAK PRACUJE LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO? Zobacz co to za zawód i jakie masz możliwości kariery https://www.uczelnie.pl/artykul,co-nale ... 18698.html. Polecam , bo naprawdę warto zapoznać się z powyższymi punktami planując ścieżkę kariery. Lektor języka obcego może mieć do wyboru wiele możliwości pracy.
Awatar użytkownika
kamilla
Posty: 186
Rejestracja: 14 mar 2019, 0:25

Re: kierunek studiów

Post autor: kamilla »

Może finanse i rachunkowość? sama jestem w trakcie takich studiów, wybrałam finanse i handel międzynarodowy na AEH w Warszawie. Kierunek 3-letni licencjacki, potem na pewno zrobię także magisterkę. Można studiować po polsku i po angielsku na tej uczelni, zarówno w trybie dziennym jak i zaocznym. Możliwości mnóstwo a poziom - bardzo wysoki.
baśka1

Re: kierunek studiów

Post autor: baśka1 »

Najpierw trzeba dobrze zdać maturę. Bez tego nie dostaniecie się na żadne studia. Jeśli są tutaj osoby, które planują zdawanie matury z geografii to zachęcam do lektury tego artykułu: https://literatura-obcojezyczna.pl/2021 ... stawowych/ .
andżelika1

Re: kierunek studiów

Post autor: andżelika1 »

Bardzo duży wybór podręczników ma w swojej ofercie także Księgarnia PZWL. Znajdziecie tam między innymi podręczniki akademickie takie jak na przykład zofia ignasiak anatomia układu ruchu: https://pzwl.pl/Anatomia-ukladu-ruchu,4901255,p.html . Zachęcam do zapoznania się z ich ofertą jeśli interesuje Was ta tematyka.
Awatar użytkownika
mordka31
Posty: 432
Rejestracja: 22 mar 2019, 17:52

Re: kierunek studiów

Post autor: mordka31 »

Niezależnie od tego, czy wybierzesz kształcenie dzienne czy zaoczne, warto wiedzieć i przygotować się na pewnego rodzaju działanie, które będzie wspólne z Twoimi oczekiwaniami. Dlatego dowiedz się co po administracji, chcących iść w tę branże. Polecam zajrzeć na stronę https://wseh.pl/pl/aktualnosci/studiowa ... absolwenci gdzie trafisz na najlepsze i najbardziej dopasowane kierunki.
Awatar użytkownika
wiola
Posty: 335
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:17

Re: kierunek studiów

Post autor: wiola »

Faktycznie, wybór kierunku czy też specjalności, to nie takie proste zadanie jakby mogło się wydawać. Na waszym miejscu, szczególną uwagę skupiłabym na propozycjach https://www.podyplomowka.edu.pl/specjalnosci ponieważ jest ich naprawdę sporo, a zajęcia prowadzone sa przez praktyków.
marzanna

Re: kierunek studiów

Post autor: marzanna »

Jesli kogos z was interesuje nauka w szkole policealnej i jakieś kierunki medyczne, to warto wziac pod uwagę tą szkołe https://www.collegium.com.pl/ cieszy się dobrymi opiniami
agawa

Re: kierunek studiów

Post autor: agawa »

Jesli rozwazacie studia na kierunku fizjoterapii albo kosmetologii, to warto rozwzyc oferte tej uczelni https://www.wsf.wroc.pl/ poziom nauczania jest naprawde wysoki, mozna sie wiele nauczyc
sareneczka

Re: kierunek studiów

Post autor: sareneczka »

Usiadz i na spokojnie sie zastanow co cie interesuje i co chcesz w zyciu robic. Nie ma nic gorszego niz studia niedopasowane do naszych zainteresowan. Ja konczylam studia pewna ze to chce w zyciu robic i mi sie odwidzialo. Ostatecznie zrobilam na uniwersytecie ekonomicznym we wroclawiu podyplomowke z innego niz wczesniej kierunku i w koncu pracuje tu gdzie chce
Awatar użytkownika
jorahmormontrip
Posty: 635
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:58

Re: kierunek studiów

Post autor: jorahmormontrip »

Uczelnia https://studiuj.uek.krakow.pl/ posiada kompleksową ofertę edukacyjną Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Znajdziesz tam szczegółowe informacje na temat dostępnych kierunków studiów, programów wymiany międzynarodowej oraz możliwości rozwoju zawodowego. Uczelnia kładzie duży nacisk na praktyczne umiejętności i współpracę z biznesem, co czyni ją atrakcyjnym wyborem dla przyszłych studentów.
kriszna

Re: kierunek studiów

Post autor: kriszna »

Kierunek trzeba wybrac taki, ktory bedzie nas interesował ;) https://www.wsf.wroc.pl/ tutaj mozna studiować fizjoterapie albo kosmetologie, a tą naprawde ciekawe kierunki
ODPOWIEDZ