laweta

Codzienna pielęgnacja i makeup. Czego używasz na co dzień? Które produkty najlepiej Ci się sprawdziły? Polecamy marki, recenzujemy kosmetyki.
Michał23

laweta

Post autor: Michał23 »

Cześć, wiecie może, która Laweta 24h Ustroń jest naprawdę dobra? Często psuje mi się auto, więc musze mieć namiar na profesjonalną pomoc drogową. W internecie nie znalazłem informacji na ten temat. Korzystaliście w ogóle z usług pomocy drogowej czy nie mieliście z nimi styczności?
ćma

Re: laweta

Post autor: ćma »

Mnie nie tyle była potrzebna laweta, co jakiś spec od opon. Konieczna była interwencja wulkanizatora, który naprawiłby mi uszkodzoną oponę. Zaczęłam szukać kogoś w sieci, bo tak najłatwiej. Tutaj https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja-nowy-sacz/ znalazłam firmę świadczącą usługi mobilne w tym zakresie. Dzięki nim opona została naprawiona na miejscu a ja mogłam w niedługim czasie jechać dalej.
Awatar użytkownika
Ulka
Posty: 131
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:50

Re: laweta

Post autor: Ulka »

Popsuty samochód trzeba odwieźć do warsztatu. Nie zawsze chce sam dojechać - wtedy warto wezwać lawetę. Bardzo dobrym wyborem będzie na przykład pomoc drogowa i holowanie TIR 24h Wałbrzych AERA: https://www.pomocdrogowa.walbrzych.pl/ . Korzystałam kilka razy i byłam bardzo zadowolona.
ODPOWIEDZ