marketing

Codzienna pielęgnacja i makeup. Czego używasz na co dzień? Które produkty najlepiej Ci się sprawdziły? Polecamy marki, recenzujemy kosmetyki.
Eduś34

marketing

Post autor: Eduś34 »

Witam, zastanawiacie się czy warto skorzystać z modułu FreshMaila dla PrestaShop? Ten moduł gwarantuje najlepszą dostarczalność wiadomości email oraz dokładne raporty z wysyłek. Na stronie https://freshmail.pl/wtyczka/prestashop ... ewsletter/ znajdziesz więcej informacji na ten temat. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
Kaśka77

Re: marketing

Post autor: Kaśka77 »

Jeżeli chodzi o marketing, to może ktoś z Was stosuje w swojej działalności aromamarketing? Zastanawiam się nad wprowadzeniem u siebie takiego rozwiązania, nawet oglądałam już aromatyzer airtube w sklepie Expert Aroma, który pasowałby do wystroju mojego hotelu. Z tego co czytałam, taka forma promocji marki daje on bardzo dobre efekty - a Wy co o tym sądzicie?
picuś

Re: marketing

Post autor: picuś »

Sprzedaje części samochodowe i poszukuje kogoś, kto naprawdę będzie posiadać jakieś fajne i ciekawe szablony pod tę właśnie tematykę. Co sądzicie o https://prestaguru.pl/sklep/43-304-skle ... alacja-nie
?
GrzesiekEł

Re: marketing

Post autor: GrzesiekEł »

Odnośnie marketingu internetowego to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez agencję marketingu internetowego iWizerunek w przypadku których można realnie liczyć na profesjonalizm obsługi, odpowiednie doświadczenie i jednocześnie ciekawe pomysły na tworzone kampanie reklamowe. Dlatego zajrzyj na https://iwizerunek.pl/doradztwo-marketingowe/ którzy na pewno pomogą Wam od początku czyli doradztwa marketingowego aż po stworzenie kampanii.
Grześ22

Re: marketing

Post autor: Grześ22 »

Odnośnie marketingu wszystko zależy od zasięgu jaki chcemy ogarnąć. Jeśli mamy firmę budowlaną to raczej skupiłbym się na reklamie lokalnej tak żeby dotrzeć do okolicznych klientów i zapaść im w pamięć. Istnieje coś takiego jak marketing hiperlokalny i lokalny ale który należy użyć w twoim przypadku to już omówisz z agencją bo sam się tego nie podejmuj. Jest to obecnie zbyt wiele działań aby zrobić to samemu tym bardziej bez odpowiedniej wiedzy.
ODPOWIEDZ