odchudzanie

Codzienna pielęgnacja i makeup. Czego używasz na co dzień? Które produkty najlepiej Ci się sprawdziły? Polecamy marki, recenzujemy kosmetyki.
Maruś90

odchudzanie

Post autor: Maruś90 »

Cześć, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w odchudzaniu. Z tego co czytałem to przede wszystkim trzeba pamiętać o aktywności fizycznej oraz mieć ustaloną odpowiednią diete. W internecie piszą również o tabletkach na odchudzanie ale trafiłem na artykuł https://dietetyk.edu.pl/nielegalne-tabl ... m-zdrowia/ z którego wynika, że nie wszystkie tabletki działają dobrze na nasz organizm. Możecie mi coś więcej powiedzieć na temat suplementacji. Myślicie, że warto się tym interesować czy raczej lepiej skupić się na zmianie nawyków żywieniowych?
miwi

Re: odchudzanie

Post autor: miwi »

No ja odżywiania nauczyłam się na dopiero na wczasach odchudzających. Ogółem jadłam wcześniej za dużo, obecnie liczę kalorie, może nie co do jednej, bo teraz już mniej więcej wiem, co ile ma kalorii, ale wcześniej tego nie rozumiałam. Na wczasach byłam w ośrodku Zalesie Mazury Active Spa, to był tydzień pełen wrażeń. Miałam tam wykład i spotkanie z dietetykiem, wiele różnych zajęć ruchowych, podczas których bawiłam sie bardzo dobrze. Do tego miałam tam spa, basen, na którym także był aqua aerobik, który pokochałam. Polecam gorąco.
kristii

Re: odchudzanie

Post autor: kristii »

A wiecie, że do tego wszystkiego warto byłoby wdrążyć wodę alkaiczną https://ideau.pl ? Ja właśnie dowiedziałam się o jej niebywałych właściwościach i również słyszałam, że korzystnie wpływ na metabolizm - pobudza go. Także ja też chcę zacząć pić taką wodę.
julinka

Re: odchudzanie

Post autor: julinka »

Zeby schudnac skutecznie i na stałe, najwazniejsza jest zmiana nawyków zywieniowych. https://odchudzanie.medicover.pl/jak-za ... ieniowych/ tu mozna na ten temat sobie poczytac :) Przerzucenie się na pelnowartosciowe jedzenie z pewnoscią wplynie tez pozytywnie na stan zdrowia
wania

Re: odchudzanie

Post autor: wania »

Jeśli chodzi o diety, dobry dietetyk gorzów jest z pewnością jedną z najlepszych opcji do rozważenia. Z tego co mi wiadomo, mają oni doskonałą reputację w środowisku zajmującym się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Warto zwrócić uwagę na ich doświadczenie w tworzeniu zbilansowanych i zrównoważonych planów posiłków. Profesjonalista jest niezwykle ważny, jeśli chcemy odnieść sukces w osiągnięciu naszych celów dietetycznych.
ODPOWIEDZ