program

Codzienna pielęgnacja i makeup. Czego używasz na co dzień? Które produkty najlepiej Ci się sprawdziły? Polecamy marki, recenzujemy kosmetyki.
Astryduś6272

program

Post autor: Astryduś6272 »

Hej, ma ktoś z was doświadczenie w prostym edytowaniu video? Szukam czegoś prostego do przycięcia kilku fragmentów. Dotychczas w oko wpadł mi Vegas Movie Studio https://www.vebo.pl/vegas-movie-studio-platinum Myślicie że to dobre rozwiązanie dla poczatkującego czy trochę zbyt rozbudowane?
sztyluś

Re: program

Post autor: sztyluś »

Jeśli o programy chodzi to mnie potrzebny był jakiś antywirus. Zależało mi na czymś skutecznym i tego szukałam w sieci. Tutaj https://gdata.pl/o-nas znalazłem firmę, która jest pionierem na rynku jeśli o tego typu zabezpieczenia chodzi. Zdecydowałem się na ich oprogramowanie i teraz już wiem, że była to bardzo dobra decyzja. Zapewniają oni naprawdę dobrą ochronę moich danych.
doriś

Re: program

Post autor: doriś »

Warto zamówić w firmie testy penetracyjne https://www.milekcorp.com/pl/biznesowo/ ... cyjne.html . Sprawdzają sprawność i szczelność takich zabezpieczeń. To bardzo ważne, szczególnie w ochronie danych.
Awatar użytkownika
ber002
Posty: 193
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:35

Re: program

Post autor: ber002 »

A słyszeliście o czymś takim, jak mikrousługi? Jeśli jeszcze nie, to koniecznie powinniście zerknąć sobie na stronę https://rst.software/pl/blog/2019/09/ar ... roserwisy/ Mikroserwis to niezależne oprogramowanie, które dostarcza funkcjonalność biznesową.
Śnieżka

Re: program

Post autor: Śnieżka »

Zastanawiam się nad bezpiecznym oprogramowaniem do wymiany dokumentów pomiędzy moją firmą a kontrahentami. Trafiłam na artykuł https://fordata.pl/data-room-vs-dropbox/ i rozważam wszelkie za i przeciw. Jak myślicie, który z programów jest lepszy? A właściwie bezpieczniejszy?
Awatar użytkownika
pamela
Posty: 171
Rejestracja: 11 cze 2019, 10:30

Re: program

Post autor: pamela »

Moim zdaniem jeśli chodzi o programy dla firm to warto zwrócić uwagę na UseCrypt Safe bo dzięki niemu https://selana.pl/jakie-cechy-powinien- ... munikator/ dzielenie się danymi możliwe jest w sposób maksymalnie bezpieczny w ramach utworzonych grup ze współpracownikami, zarządem, dyrekcją lub z ludźmi, którzy po prostu nie chcą, aby po drodze ktoś miał możliwość czytania maili i załączników
ODPOWIEDZ