przeziębienie

Codzienna pielęgnacja i makeup. Czego używasz na co dzień? Które produkty najlepiej Ci się sprawdziły? Polecamy marki, recenzujemy kosmetyki.
Sławomir19

przeziębienie

Post autor: Sławomir19 »

Witam, nie wiesz zbyt wiele na temat przeziębienia? Na stronie https://sambucol.pl/jak-leczyc-przezieb ... iemowlaka/ znajdziecie bardzo dużo informacji na temat leczenia przeziębienia u niemowlaków. Według mnie warto czytać na takie tematy, a co Wy o tym myślicie?
Miłka

Re: przeziębienie

Post autor: Miłka »

Moim zdaniem są dwie bardzo ważne sprawy , wpływające na stan naszego zdrowia. Po pierwsze to aktywność fizyczna i po drugie to odpowiednio dopasowana dieta. Oczywiście pamiętajmy też o regularnych badaniach okresowych i jeśli to będzie konieczne o wizycie u lekarza. Czy jednak zawsze przy byle dolegliwości musimy udawać się do lekarza ? - pewnie ,że nie. Wystarczy wiedza i odpowiednie leki by znać sposób jak udrożnić nos https://conakatar.pl/kompendium-wiedzy/jak-odetkac-nos/
Luna4

Re: przeziębienie

Post autor: Luna4 »

Oczywiście lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego warto zdrowo się odżywiać i spędzać czas na świeżym powietrzu, wprowadzić aktywność fizyczną. Jednak w takim okresie jak ten warto zaopatrzyć się w leki na gardło bo przeziębienia są jego nieodłączną częścią, niestety.
inna033

Re: przeziębienie

Post autor: inna033 »

Od niedawna do mojej domowej apteczki kupiłam krople do nosa dla dziecka Nasic. Ostatnio moje dzieci regularnie to używają, także w końcu znalazłam produkt który ma fajny aplikator, moje dzieci to prawie nie zauważają że coś im robię. Bardzo wam polecam.
nieegodnaa

Re: przeziębienie

Post autor: nieegodnaa »

Ja to jak zachoruję, to pół biedy, gorzej, jeśli trafi się coś takiego jak dziecko z katarem w przedszkolu , ale to staram się wtedy wzmocnić to u mojego dziecka, żeby jednak nie zachorowało. Mam nadzieję, że to jednak nie będzie aż takim problemem i ono nie będzie chorowało.
Hania7

Re: przeziębienie

Post autor: Hania7 »

W trosce o komfort i zdrowie najmłodszych, warto zwrócić uwagę na skuteczne i delikatne metody udrażniania nosa. Dla rodziców poszukujących sprawdzonego rozwiązania, aspirator do noska https://asplaneta.pl/aspiratory-do-nosa może okazać się nieocenionym pomocnikiem w codziennej pielęgnacji. Jego łagodne działanie i prostota użycia to klucz do szybkiego powrotu do komfortowego oddychania dla malucha.
ODPOWIEDZ