rozwój dziecka

Codzienna pielęgnacja i makeup. Czego używasz na co dzień? Które produkty najlepiej Ci się sprawdziły? Polecamy marki, recenzujemy kosmetyki.
Jaś36

rozwój dziecka

Post autor: Jaś36 »

Hej, znacie się może na rozwoju dziecka? Wiecie jak wygląda rozwój dziecka od pierwszego miesiąca życia? Zawsze mnie taka kwestia zastanawiała ale nigdzie nie mogłem znaleźć informacji na takie tematy. Jeśli ktoś z Was wie gdzie można poczytać na takie tematy to koniecznie zostawicie mi jakąś informacje, ponieważ przeszukałem sporo stron i nie znalazłem zbyt wiele informacji na ten temat. Wydaje mi się, że taka tematyka jest ważna, ale nie wiem gdzie o tym poczytać. Wypowiecie się w tej kwestii?
Endziźć

Re: rozwój dziecka

Post autor: Endziźć »

Moim zdaniem warto stosować różne metody jeżeli chodzi o wychowanie dziecka. Ja na przykład kupuję bardzo dużo książek na temat wychowania i bardzo mi pomagają i dają wiele cennych wskazówek. Polecam również ćwiczenia życia praktycznego zgodnie z metodą M. Montessori https://www.naucz-sie.pl/artykul/cwicze ... sori-90378. Może ktoś z was również zapisze swoje dziecko do takiego przedszkola https://www.naucz-sie.pl/artykul/jak-dz ... ori-111065.
ODPOWIEDZ