Skup katalizatorów

Codzienna pielęgnacja i makeup. Czego używasz na co dzień? Które produkty najlepiej Ci się sprawdziły? Polecamy marki, recenzujemy kosmetyki.
Olekuś44555

Skup katalizatorów

Post autor: Olekuś44555 »

Hej, wiecie który Skup katalizatorów oferuje korzystne ceny za części samochodowe, w szczególnośći za katalizatory? Chciałbym sprzedać katalizator ceramiczny i szukam pewnych i stałych odbiorców.
Awatar użytkownika
Daphne
Posty: 69
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:24

Re: Skup katalizatorów

Post autor: Daphne »

Skup katalizatorów to świetna opcja w momencie, gdy na przykład złomujemy samochód i chcemy zyskać na nim nieco więcej pieniędzy. Niektóre katalizatory są warte całkiem sporo, a na stronie https://unimetalrecycling.pl/ można poczytać na ten temat znacznie więcej.
Aniołek

Re: Skup katalizatorów

Post autor: Aniołek »

Jeśli chodzi o skup stali narzędziowej na Śląsku, to czy macie namiary na jakieś konkretne miejsca? Najlepiej, jesli sami już korzystaliście z danego skupu. Może też znajdą się tutaj jakieś osoby, ktore mogłyby podzielić się opinią na temat tej firmy https://profesrecykling.pl/skup-surowco ... rzedziowa/ ? Ja osobiście nigdy nie korzystałem ze takiego skupu, jednak uzbierało się tego u mnie na tyle dużo, że muszę w końcu się za to zabrać. Czekam na Wasze porady i odpowiedzi w tej kwestii.
Awatar użytkownika
tukaj
Posty: 97
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:32

Re: Skup katalizatorów

Post autor: tukaj »

Nie miałem pojęcia, że ktoś skupuje katalizatory, ale dobrze wiedzieć, jak będę w takiej potrzebie. Swoją drogą, jeżeli potrzebujecie konkretnego mechanika, bo wiadomo, znalezienie dobrego graniczy z cudem, to z czystym sumieniem polecam aldę - http://aldamotorsport.pl/mechanik-ferrari-wroclaw/ . Oddaje mój wóz w ich ręce od wielu lat i jak dotąd się nie zawiodłem, bo samochód jest na chodzie, a to najważniejsze.
ODPOWIEDZ