szkolenia

Codzienna pielęgnacja i makeup. Czego używasz na co dzień? Które produkty najlepiej Ci się sprawdziły? Polecamy marki, recenzujemy kosmetyki.
Piotruś18

szkolenia

Post autor: Piotruś18 »

Cześć, słyszeliście kiedyś o mentoringu? Zastanawiam się czy mentor potrafi pozytywnie wpłynąć pozytywnie na rozwój kariery zawodowej. Sporo czytałem na ten temat i wydaje sie to być bardzo interesujące. Jakie są wasze doświadczenia związane z mentoringiem?
Maryśka

Re: szkolenia

Post autor: Maryśka »

Słyszeliście o zaletach pracy jako spedytor? Wiele informacji możecie przeczytać w spedycja kariera . Moim zdaniem bardzo ważny jest rozwój jak i podnoszenie swoich kwalifikacji, a takie coś zapewnia nam praca w spedycji. W artykule również przeczytacie o zatrudnieniu na to stanowisko.
Śnieżka

Re: szkolenia

Post autor: Śnieżka »

A ja zamierzam zrobić coś tylko dla siebie. Dlatego zapisałam się na kurs żeglarski organizowany przez https://www.blekitnypiotrus.pl/imprezy/ ... rskie.html . Tak więc latem w końcu zdobędę nowe umiejętności i patent żeglarski, o którym marzyłam już od dawna.
ożaka

Re: szkolenia

Post autor: ożaka »

a co powiecie o kursach językowych ? ostatnio bardzo popularne stały się te organizowane on-line. Też od jakiegoś czasu rozważam by zapisać się kurs języka niemieckiego i to właśnie w sieci. Wpadła mi w oko oferta szkoły Structura z Katowic https://structura.pl/. Do wyboru różne rodzaje kursów jak treningowy, konwersacyjny czy intensywny. Poziom zajęć dopasowany do potrzeb ucznia. Ceny też mają tu wyjątkowo atrakcyjne.
amiś9494

Re: szkolenia

Post autor: amiś9494 »

A może rysunek jest Waszą pasją? Może tutaj, w tej kwestii chcecie się rozwijać. Skoro tak, to uważam, że oferta https://www.formatstudio.com.pl/ jest skierowana dla Was. Jest to konkretnie profesjonalna Szkoła o profilu artystyczno-rysunkowym. Myślę, że szkoła rysunku Format studio Kraków jak najbardziej zainteresuje.
Młody

Re: szkolenia

Post autor: Młody »

Obecnie nie ma problemu by znaleźć szkolenia z zakresu który nas interesuje. Najważniejsze by te szkolenia były wartościowe i przyniosły faktyczne korzyści w postaci nabytej wiedzy. Jeśli szukacie dobrych kursów z obsługi maszyn budowlanych, spawalniczych lub obsługi wózków widłowych to świetne szkolenia tego typu ma Oświata Lingwista. To firma z 20-letni doświadczeniem w organizowaniu kursów zawodowych na najwyższym poziomie, dopasowanych do potrzeb rynku, ale też do umiejętności kursantów. Firma prowadzi Centrum Szkolenia Zawodowego - https://solidneszkolenia.pl/ , które znane jest z wysokiej jakości szkoleń, ciekawych programów, dopasowanych do potrzeb rynku prac i doświadczonych instruktorów.
ODPOWIEDZ