urządzenia kosmetyczne

Codzienna pielęgnacja i makeup. Czego używasz na co dzień? Które produkty najlepiej Ci się sprawdziły? Polecamy marki, recenzujemy kosmetyki.
Marekuś34433

urządzenia kosmetyczne

Post autor: Marekuś34433 »

Witam, macie swój salon kosmetyczny? Skąd kupowaliście fotele? Widziałem na stronie https://mimari.com.pl/pl/c/Meble-Kosmetyczne/22 spory wybór foteli ale nie wiem czy warto w takie fotele zainwestować. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Znacie inne sklepy z takimi produktami?
urodówka

Re: urządzenia kosmetyczne

Post autor: urodówka »

Marekuś34433 pisze: ↑04 lut 2021, 10:02 Witam, macie swój salon kosmetyczny? Skąd kupowaliście fotele?
Akurat ja wynajęłam salon kosmetyczny już z wyposażeniem, oferta była bardzo atrakcyjna. Ale co do innego wyposażenia, takiego do zabiegów to w sklepie https://lumamed.pl/ sporo zamawiałam artykułów jednorazowych.
mełka

Re: urządzenia kosmetyczne

Post autor: mełka »

Z jakich peelingów korzystacie w swoich gabinetach kosmetycznych? Niedawno zaczęłam używać peelingów Peel Mission https://peel-mission.pl/ bazują na monokwasach i autorskich recepturach, można je bardzo dobrze dopasować do cery klientki, jestem zadowolona z jakości tych produktów
ŁucjaEś

Re: urządzenia kosmetyczne

Post autor: ŁucjaEś »

Warto w takim razie sprawdzić oferte producenta Manta u którego można znaleźć kilka fajnych propozycji jeżeli chodzi o urządzenia beauty od masażera, peelingu kawitacyjnego, depilatorów i wiele innych. Jak dla mnie dobra opcja, tym bardziej że dostępne są w naprawdę niezłych cenach :)
Fazoń

Re: urządzenia kosmetyczne

Post autor: Fazoń »

W przypadku kiedy rozglądacie się za ciekawymi propozycjami w zakresie wyboru dobrej jakości urządzeń kosmetycznych zarówno do swojego domu, ale również salonu kosmetycznego to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę producenta Manta u którego znajdziecie sporo ciekawych propozycji m.in Depilator laserowy IPL TS2, DS-8803 - Peeling kawitacyjny, czy również masażer do twarzy ZL-S1309 w dobrych cenach i mega skuteczne ;)
Deśka

Re: urządzenia kosmetyczne

Post autor: Deśka »

Szukając sprawdzonego i cenionego dystrybutora urządzeń kosmetycznych to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę https://www.pczk.com.pl/ u których można liczyć na pełne wsparcie, dobry zakres cenowy i jednocześnie różnorodność zestawień w zależności czego potrzebujecie i jednocześnie co pozwoli skutecznie rozwinąć biznes. Ma nadzieję, że będziecie pozytywnie zaskoczone i udanych wyborów życzę dla swojego gabinetu kosmetycznego :)
ODPOWIEDZ