Używacie oryginalnych perfum?

Codzienna pielęgnacja i makeup. Czego używasz na co dzień? Które produkty najlepiej Ci się sprawdziły? Polecamy marki, recenzujemy kosmetyki.
Awatar użytkownika
Jagna
Posty: 4
Rejestracja: 23 gru 2019, 11:28

Używacie oryginalnych perfum?

Post autor: Jagna »

Hej, kupujecie oryginalne perfumy? Chodzi mi o produkty markowe. Uważacie, że są lepsze? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Awatar użytkownika
Domaslawa1993
Posty: 5
Rejestracja: 02 sie 2019, 6:30

Re: Używacie oryginalnych perfum?

Post autor: Domaslawa1993 »

Według mnie nie ma co porównywać markowych perfum to zwykłych, które możesz dostać za kilka złotych. Różnica jest przede wszystkim w jakości i trwałości. Wolę zapłacić więcej i mieć kosmetyk na dłużej. Zwykle perfumy zamawiam w sklepie https://kalaaps.pl/, bo mam gwarancję, że ich produkty są w 100% oryginalne.
Awatar użytkownika
anastazja
Posty: 28
Rejestracja: 19 mar 2020, 14:25

Re: Używacie oryginalnych perfum?

Post autor: anastazja »

Dokładnie. Zamiennik-nawet jeśli pachnie ładnie- to nie jest tak trwały jak oryginalne perfumy. Poza tym są kompozycje, których nie da się skopiować:) Tak więc jestem konsekwentna i kupuję wyłącznie markowe perfumy. Jeśli mam kłopot z wyborem, staram się znaleźć próbki albo czytam poradniki, takie jak np. ten: https://perfumyagnieszki.pl/artykul/typ ... iosne-2020 . Informacje znalezione na tymże blogu bardzo mi pomogły ostatnio w dopasowaniu odpowiedniego, orzeźwiającego zapachu na wiosnę.
Awatar użytkownika
dama89
Posty: 233
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:23

Re: Używacie oryginalnych perfum?

Post autor: dama89 »

Też uważam, że nie opłaca się kupować zamienników. Po co? Skoro i tak częściej je trzeba stosować, aby zachować ładny zapach. Oryginalne perfumy utrzymują przez długi czas zapach, przez co są znacznie wydajniejsze. Po za tym i sam zapach jest intensywniejszy. Dlatego najlepiej kupować w takich miejscach jak https://www.perfumesco.pl/perfumy-meskie .
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 621
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:28

Re: Używacie oryginalnych perfum?

Post autor: Katarzyna »

Owszem, ja takie oryginalne, markowe perfumy zamawiam sobie zawsze w sklepie internetowym https://francuskieperfumy.pl/173-markow ... my-damskie. Ceny tam mają naprawdę atrakcyjne i konkurencyjne, więc sądzę, że warto się rozejrzeć ;)
ODPOWIEDZ