woreczki do żywności

Codzienna pielęgnacja i makeup. Czego używasz na co dzień? Które produkty najlepiej Ci się sprawdziły? Polecamy marki, recenzujemy kosmetyki.
Olekuś334566

woreczki do żywności

Post autor: Olekuś334566 »

Witam, zastanawiacie sie co zrobić aby jedzenie było świeże? Na stronie https://bluapple.pl/ znajdziecie specjalne woreczki, dzięki którym jedzenie będzie świeże przez długi czas. A Wy jak do tej pory przechowywaliście jedzenie?
ryś

Re: woreczki do żywności

Post autor: ryś »

Moim zdaniem zdecydowanie lepszym rozwiązaniem od woreczków są pojemniki. Są zdecydowanie lepsze chociażby w utrzymaniu ich w czystości. pojemniki próżniowe sprawdzają się tutaj znakomicie. Dzięki nim przechowywana żywność dłużej zachowuje świeżość a tym samym dłużej nadaje się do spożycia. Przy okazji zdecydowanie mniej wydaje się na jedzenie, którego się nie marnuje.
ber0024

Re: woreczki do żywności

Post autor: ber0024 »

Bardzo lubię kupować nowe rzeczy do kuchni, nie ważne czy są to pojemniki, miseczki, podstawki, czy regały. Jestem uzależniona od wynajdywania nowych perełek. Ostatnio często odwiedzam sklep https://www.sfmeble.pl/c/pojemniki-akcesoria-kuchnia i znalazłam rewelacyjne pojemniki do kuchni.

architekt wnętrz realizacje
ODPOWIEDZ