wtyczka do wordpress

Codzienna pielęgnacja i makeup. Czego używasz na co dzień? Które produkty najlepiej Ci się sprawdziły? Polecamy marki, recenzujemy kosmetyki.
Wincentuś6738

wtyczka do wordpress

Post autor: Wincentuś6738 »

Hej, mieliście do czynienia z nową wtyczką do Wordpressa? Wtyczka obejmuje między innymi definiowanie wyglądu popupu przez wybór predefiniowanego stylu lub stworzenia własnego na podstawie kilkudziesięciu kryteriów. Na stronie https://freshmail.pl/wtyczka/wordpress- ... r-mailing/ znajdziecie więcej informacji na ten temat. Uważacie, że warto skorzystać z tej wtyczki?
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 621
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:28

Re: wtyczka do wordpress

Post autor: Katarzyna »

A czy wiecie, w jaki sposób tworzy się wtyczki do WordPress? Ja ostatnio trafiłam na ciekawy artykuł na ten temat na stronie internetowej https://siriuspro.pl/. Zostało tam opisane, jak stworzyć taką wtyczkę krok po kroku. Jeśli więc ten temat Was interesuje, polecam tam zajrzeć - znajdziecie tam również mnóstwo innych artykułów na podobne tematy ;)
Awatar użytkownika
truvo
Posty: 133
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:18

Re: wtyczka do wordpress

Post autor: truvo »

Nie znam się na wtyczkach do Wordpress niestety. Tak samo jak nie znałem się na zabezpieczeniach dlatego firma https://bezpiecznywordpress.pl/ się tym zajęła. Mam stronę firmową, ale od strony technicznej dbają o to inne osoby. Ja zajmuje się czym innym w tym czasie np. pozyskiwaniem nowych klientów.
ODPOWIEDZ