wyposażenie gastronomii

Codzienna pielęgnacja i makeup. Czego używasz na co dzień? Które produkty najlepiej Ci się sprawdziły? Polecamy marki, recenzujemy kosmetyki.
Redemptuś8482

wyposażenie gastronomii

Post autor: Redemptuś8482 »

Witam, możecie mi powiedzieć w którym sklepie będzie dostępny wilk do mięsa? Nie wiem gdzie znaleźć taki sprzęt, a potrzebuje go do restauracji. Doradzicie mi coś w tej kwestii? Warto kupować takie produkty z internetu czy szukać lepiej w sklepach stacjonarnych?
aliśka

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: aliśka »

Warto również tutaj https://sklep.technica.pl/talerze-plytk ... m-rak-roks na spokojnie się rozejrzeć. Mają tam wiele ciekawych przedmiotów, które mogą się przydać. Warto przede wszystkim stawiać na jakość i funkcjonalne rozwiązania, aby kompleksowo się wyposażyć. Jest to ważne, aby zadowolić klientów.
Awatar użytkownika
edzia
Posty: 143
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:42

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: edzia »

A czy znacie sklep internetowy Polmarkus? Moim zdaniem mają świetne oferty dla gastronomii. Można u nich zakupić między innymi profesjonalne formy silikonowe: https://sklep.polmarkus.com.pl/silikomart. Warto zapoznać się bliżej z ich ofertą - szczególnie jeśli prowadzicie własną gastronomię.
Awatar użytkownika
termia33
Posty: 29
Rejestracja: 17 maja 2020, 14:14

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: termia33 »

a myśleliście o wentylacji? prosty system, a rozwiązuje tak wiele problemów. nie dość, że zapachy z kuchni nie przedostają się do lokalu, to jeszcze system dba o cyrkulację powietrza na terenie całego obiektu, gwarantując przy tym należytą jakość. wiadomo, że decydując się na wentylację trzeba będzie ją czyścić. u mnie pierwsze czyszczenie przypadło na pandemię. ten artykuł: http://przyjaznybiling.pl/czyszczenie-w ... onawirusa/ pokazał mi jak się do tego zabrać. teraz będę czyścić wentylację po raz drugi i pójdzie jak spłatka.
Awatar użytkownika
kucia
Posty: 120
Rejestracja: 28 lip 2019, 14:14

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: kucia »

To wszystko zależy czego tak naprawdę poszukujmy do swojego punktu gastronomicznego. Bo jeśli szukamy dobrej jakości stołów to wydaje mi się, że to co znajdziemy na https://dominova.com.pl/stoly-gastronomiczne-cat-126 będzie was w pełni zadowalało. No i należy pamiętać, że jeśli urządzamy takie miejsce jak właśnie restaurację to trzeba zrobić takie zakupy żeby wyposażenie posłużyło nam na kilka lat.
kiść

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: kiść »

Do strefy gastro trzeba dobrać jakiś profesjonalny sprzęt, nie taki marketowy. Liderem zmywarek przemysłowych jest https://www.winterhalter.com/pl-pl/ . Co ja będę długo tłumaczyć – znani i cenieni na rynku, wiele lat doświadczenia, najwyższa jakość, duży wybór modeli. Nie ma co żałować gotówki, inwestycja się zwróci.
Awatar użytkownika
Klara33
Posty: 67
Rejestracja: 10 kwie 2019, 9:51

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: Klara33 »

Naczynia czy garnki są ważne, ale trzeba też pomyśleć o produktach dobrej jakości. Każda restauracja korzysta z oleju. Żeby mieć pewność, że nigdy nie zabraknie w kuchni tego podstawowego składnika, można skorzystać z regularnych dostaw, jakie oferuje https://trafinoil.pl/ . Można też dla nich oddać zużyty olej. Formalności zajmują chwilę, a można ułatwić pracę kucharzom. Poza tym w tych czasach każdy przedsiębiorca powinien być odpowiedzialny, a oddając zużyty tłuszcz do pewnego źródła, mamy pewność, że nie zaszkodzi przyrodzie.
pulllp

Re: wyposażenie gastronomii

Post autor: pulllp »

Jeśli ktoś potrzebuje wyposażenie dla gastronomii, to ja bardzo polecam zapoznać się z ofertą tego miejsca - [url]https:/www.investhoreca.pl/q/?keywords=maxima/[/url] super sprzęt, jakościowo ekstra więc warto znać :)
ODPOWIEDZ