Dermokosmetyki Optimum Derma do salonu

Przejdź na naturalną stronę mocy! Jak czytać składy kosmetyków? Jak wybrać te, które nie będą dla nas szkodliwe? Jaka moc drzemie w składnikach pochodzenia naturalnego?
Tella43

Dermokosmetyki Optimum Derma do salonu

Post autor: Tella43 »

Hej,
Czy będziecie mi w stanie powiedzieć coś więcej na temat wyboru wysokiej jakości dermokosmtyków do salonu kosmetycznego? Może już współpracowaliście lub nadal współpracujecie z Optimum Derma i chcielibyście powiedzieć, czy warto będzie się bliżej z nią zapoznać.
Betka76

Re: Dermokosmetyki Optimum Derma do salonu

Post autor: Betka76 »

Kluczowa jest tutaj zdecydowanie jakość i jednocześnie czystość składu w zakresie wyboru odpowiednich dermokosmetyków do swojego salonu kosmetycznego. Tutaj jak najbardziej warto wziąć pod uwagę Optimum Derma, dostępne w Lumis Group. Są to produkty bogate w kwasy AHA, które pomagają zarówno na problemy trądzikowe, ale również starzenie się skóry. Warto umówić się na prezentację w swoim salonie :)
Tola91

Re: Dermokosmetyki Optimum Derma do salonu

Post autor: Tola91 »

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić i jednocześnie dokładne informacje na temat kosmetyków tej marki będziecie mogli znaleźć na stronie dystrybutora Lumis Group https://lumisgroup.pl/optimum-derma/ pomagają zarówno przy problemach trądzikowych, jak i starzenia się skóry. Przeszły badania kliniczne i są bogate w kwasy AHA.
Fella

Re: Dermokosmetyki Optimum Derma do salonu

Post autor: Fella »

A tutaj też mogę się zgodzić, trzeba szukać jakości i jednocześnie skuteczności działania. Na pewno dzisiaj opcji dostępnych na rynku jest naprawdę mnóstwo, natomiast ważne jest to aby jak najlepiej móc je wprowadzić do swojego biznesu działając w branży kosmetycznej
MajakRóż

Re: Dermokosmetyki Optimum Derma do salonu

Post autor: MajakRóż »

Ja jestem jak najbardziej za! Miłe zaskoczenie i jedna z nowości na rynku, kosmetyki bogate w kwasy AHA i pomagają zarówno przy problemach trądzikowych, jak i starzeniu się skóry. Przebadane klinicznie, bardzo dobry skład i jednocześnie personalizowane procedury z długoterminowymi rezultatami. A szczegółowe informacje są na https://lumisgroup.pl/optimum-derma/
małanadzieja

Re: Dermokosmetyki Optimum Derma do salonu

Post autor: małanadzieja »

Kosmetyki mam jedne i te same, zaufane od lat. Nie szukam czegoś innego, bo nie jest mi to potrzebne, wiem jednak, że z makijażem muszę się podciągnąć. I tu wskazówką dla mnie są cienie do oczu od firmy Avon. Mam 3 uzupełniające się cienie, dzięki czemu smoky eye wypada naprawdę dobrze.
ODPOWIEDZ