Szkoła dla dziecka

Kącik dla fanek mody. Polecamy najmodniejsze ubrania, rozmawiamy o trendach, stylówkach, inspirujemy się nawzajem.
jacuś

Szkoła dla dziecka

Post autor: jacuś »

Właśnie zastanawiam się nad tym, gdzie wysłać swoje dziecko do szkoły. Może macie do polecenia jakieś ciekawe miejsca?
eweluś0322

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: eweluś0322 »

Mogę Wam polecić akurat Te Vizję http://okopowa.edu.pl/ . Szkoła podstawowa to teraz nie tylko kilka lat i wybór następnej szkoły. Szkoła podstawowa to 8 lat nauki i to zazwyczaj w jednej szkole, a później już szkoły, które mają związek ze studiami oraz zawodem. Podoba mi się poziom nauczania języka angielskiego w tej szkole.

bakra karob
ilonuś

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: ilonuś »

Moim zdaniem szkołę która wybrałam dla mojego dziecka jest idealna. Teraz jest juz na etapie zdawanie egzaminu dojrzałości . Do przypomnienia kupiłam mu " Teraz matura. Język polski. Pisanie rozprawki. Tuż przed egzaminem. Poziom podstawowy" z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/seria/teraz-matura . Pozwala ona utrwalić najważniejsze wiadomości i umiejętności dotyczące pisania rozprawki.
kraśnik

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: kraśnik »

My teraz myślimy nad wyborem warszawskiego liceum. Ale powiem Ci, że mój syn orłem z nauki to nie był. Do tego stopnia, że musieliśmy mu zafundować kursy z https://idea-kursy.edu.pl/ , na których by mógł powtórzyć i opanować zaległy materiał do egzaminu ósmoklasisty. To była najlepsza inwestycja, inaczej pewnie nie poszłoby mu tak dobrze jak deklaruje. Czekamy na wyniki.
Lęmon

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: Lęmon »

Przekonałem się o tym więcej niż raz i naprawdę uważam, że najlepiej jest robić to prywatnie. Dobre wykształcenie nie jest takie łatwe i do tego trzeba włożyć sporo wysiłku. To bardzo mocno motywuje i bardzo dobrze pomaga osiągnąć nowe sukcesy w edukacji że jest to dość ważne
Skolęl

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: Skolęl »

Dobra edukacja jest tym, do czego dąży wielu ludzi w dzisiejszych czasach i to naprawdę nie jest tak proste, jak się wydaje. Ale jeśli włożysz dużo wysiłku, możesz to osiągnąć. Uważam, że trzeba wydawać pieniądze na najlepszych korepetycje matematyka lublin, takich jak ci ludzie BUKI doskonale wiedzą, jak i czego należy się uczyć, a ich opinie i reputacja mówią same za siebie. Są to dość doświadczeni nauczyciele, którzy będą mogli uczyć różnych rzeczy.
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 621
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:28

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: Katarzyna »

Jeśli kogoś z Was interesowałaby jakaś dobra prywatna szkoła podstawowa kraków ma w swojej okolicy taką szkołę jak ROYAL SCHOOL. Nauczanie jest tam na naprawdę wysokim poziomie, a oprócz tego dzieci mają szansę na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań ;) Jestem przekonana, że wybor takiej szkoły będzie dobry dla Waszego dziecka.
Awatar użytkownika
mordka31
Posty: 432
Rejestracja: 22 mar 2019, 17:52

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: mordka31 »

Moim zdaniem dobrze jest uczyć dziecka angielskiego już od samego początku. Warto zatem przygotować się do działania i uzyskania konkretnych efektów w przyszłości. Dlatego fajnym pomysłem jest kurs dla starszych dzieciaków online, od https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online który stawia przede wszystkim na mówienie, więc ćwiczenie praktyczne.
móranowska

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: móranowska »

Na szkołę podstawową dla dziecka wybraliśmy etzchaim.pl/szkola/ . Chcemy, aby nasze dziecko już od najłmłodszych lat kształciło się w kulturze całkowicie przyjaznej , tolerancyjnej i szanującej innych. Do tego uczy tam wykwalifikowana kadra, przez co nasze dziecko szybko poprawi swoje kompetencje.
Awatar użytkownika
Dolka3
Posty: 63
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:46

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: Dolka3 »

Dla dzieci zawsze to co najlepsze, w szczególności jeżeli chodzi o edukacje przecież. Powinniście poszukać dobrej szkoły, nawet przecież szkoły podstawowej. Tych nie brakuje, a są i takie, gdzie jest bardzo dużo świetnych zajęć, kół naukowych, sportowych itp. Polecam pomyśleć o prywatnej szkole, ja tak zapisałam córkę do Te Vizji Wawer. Szkoła z polecenia, więc doskonale wiedziałam czego mogę się spodziewać. Ja jestem usatysfakcjonowana, córka też oczywiście zadowolona.
Awatar użytkownika
wiola
Posty: 296
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:17

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: wiola »

Musicie zdać sobie sprawę z tego, ze praca z uczniami wymaga najlepszych i najbardziej innowacyjnych metod! Właśnie dlatego zachęcam was do zapoznania się z pojęciem IPET. Na stronie https://www.eisystem.pl/blog/ipet-co-to ... -wzor-n131 znajdziecie znacznie więcej informacji na ten temat.
carmen

Re: Szkoła dla dziecka

Post autor: carmen »

Szkół nie brakuje - jest ich naprawdę dużo. Ale, żeby do nich się dostać - to trzeba zdać końcowy egzamin. Dlatego w ramach dodatkowej edukacji warto wziąć pod uwagę egzamin ósmoklasisty j. polski kurs chociażby na stronie egzamin8.pl. Według mnie to dobra opcja na to, aby powtórzyć i utrwalić sobie materiał.
ODPOWIEDZ