Dobre formy reklamy

Odzież męska — codzienna i elegancka. Garnitury, dresy i akcesoria. Moda męska w wydaniu dla każdego faceta.
gość

Dobre formy reklamy

Post autor: gość »

Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
Awatar użytkownika
kucia
Posty: 120
Rejestracja: 28 lip 2019, 14:14

Re: Dobre formy reklamy

Post autor: kucia »

Dla mnie najlepszą formą reklamy jest marketing internetowy ale prowadzony przez odpowiedni i doświadczony zespół. Tu polecić mogę agencję http://primaverapr.pl/ która w tym temacie działa już bardzo długo. Działają pomysłowo, skutecznie ale i na tyle dyskretnie, by nie prowokować konkurencji. Bezproblemowo zwiększyli widoczność mojej marki w sieci.
Awatar użytkownika
kisianka
Posty: 65
Rejestracja: 23 sie 2020, 17:10

Re: Dobre formy reklamy

Post autor: kisianka »

Marketing szeptany mogę ze swojej strony polecić który to realizuje dla mnie agencja http://womm.com.pl/ . Mie ukrywam, że zdecydowanie właśnie taka opcja reklamy jest dla mojej działalności najbardziej skuteczna. A trochę już ich próbowałam i zdecydowanie nie ma co jej porównywać z tą tradycyjną.
Awatar użytkownika
pannica
Posty: 197
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:20

Re: Dobre formy reklamy

Post autor: pannica »

Ja jestem wręcz przekonana, że w dzisiejszych czasach bardzo fajnie sprawdza się przede wszystkim marketing internetowy. Dlatego ja również z miłą chęcią do wielu zadań zatrudniam freelancerów. Jak już miałam okazję zajrzeć na stronę https://odfreelancera.pl/ to właśnie to jest miejsce gdzie znajdę odpowiedniego fachowca.
Michaśka

Re: Dobre formy reklamy

Post autor: Michaśka »

Najlepsze gadżety reklamowe dla twojej firmy? Kapelusze z nadrukiem logo firmy! Elastyczne, ładne, tanie i wysokiej jakości wykonanie, z materiałów również wysokiej jakości dostępne tylko tutaj! - https://regalo.pl/kategoria-produktu/te ... kapelusze/
ODPOWIEDZ