Jak się reklamować

Odzież męska — codzienna i elegancka. Garnitury, dresy i akcesoria. Moda męska w wydaniu dla każdego faceta.
gość

Jak się reklamować

Post autor: gość »

Rollupy są bardzo popularne i może to nimi się warto zainteresować? Zajmują mało miejsca, a zarazem można na nich umieścić dużo informacji. Swojego czasu zamawiałem rollupy w firmie https://retio.pl/ i służą mi do tej pory, także ich mogę polecić z pełną świadomością.
Awatar użytkownika
kucia
Posty: 120
Rejestracja: 28 lip 2019, 14:14

Re: Jak się reklamować

Post autor: kucia »

Ja postawiłam na marketing internetowy, realizowany za pośrednictwem agencji http://web-city.pl/ . Wiedzą czego oczekuję, jaką mam konkurencję i pod to dopasowali odpowiednie techniki. Głównie to szeptanka i artykuły branżowe aby nie tylko zwrócić uwagę na markę ale i budować bardziej profesjonalny wizerunek.
Awatar użytkownika
florcia
Posty: 55
Rejestracja: 20 sie 2020, 22:52

Re: Jak się reklamować

Post autor: florcia »

Rollpuy może i są dobre ale na targi, których obecnie nie ma ;) Wszystko przeniosło się do sieci i to tam trzeba zdobywać klientów. Tu pomagała mi agencja http://prosponder.pl/ odpowiednio dopasowanym marketingiem internetowym. Pomysłowo akcentowali największe zalety mojej marki, jednocześnie działając na tyle dyskretnie aby nie zwracać uwagę konkurencji.
Awatar użytkownika
pannica
Posty: 197
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:20

Re: Jak się reklamować

Post autor: pannica »

Chciałoby się napisać, że przede wszystkim skutecznie i moim zdaniem sam marketing internetowy jest doskonałym rozwiązaniem. Polecam na pewno każdemu przeczytanie artykułu https://push-ad.com/jak-dzialaja-notyfikacje-push/ aby dobrze zrozumieć czym w ogóle są notyfikacje push.
Awatar użytkownika
kisianka
Posty: 65
Rejestracja: 23 sie 2020, 17:10

Re: Jak się reklamować

Post autor: kisianka »

Trochę technik marketingu internetowego już przetestowałam i jak dla mnie najlepiej sprawdza się szeptanka. Tutaj działała dla mnie agencja http://marketing-szeptany.biz.pl/ . Mają w tym dużo doświadczenia jak i pomysłów, ale co najlepiej to wyczucie jakie mają, przez co wszystko wygląda naturalnie i nie rzuca się w oczy. Zdecydowanie zwiększyli widoczność mojej marki, docierając do odpowiednich grup odbiorców.
ODPOWIEDZ