reklama

Odzież męska — codzienna i elegancka. Garnitury, dresy i akcesoria. Moda męska w wydaniu dla każdego faceta.
gość

reklama

Post autor: gość »

Rollupy są bardzo popularne i może to nimi się warto zainteresować? Zajmują mało miejsca, a zarazem można na nich umieścić dużo informacji. Swojego czasu zamawiałem rollupy w firmie https://retio.pl/ i służą mi do tej pory, także ich mogę polecić z pełną świadomością.
Awatar użytkownika
florcia
Posty: 55
Rejestracja: 20 sie 2020, 22:52

Re: reklama

Post autor: florcia »

To zdecydowanie nie jest dla mnie taka forma reklamy, dlatego wolałam pójść w marketing internetowy. Jego efekty widać tak naprawdę już po kilku dniach, o czym sama się dokładnie przekonałam. Współpracuję z agencją http://capability.pl/ w której pracują mega fachowcy wiedzący co i jak działać żeby klient był zadowolony.
Awatar użytkownika
kucia
Posty: 120
Rejestracja: 28 lip 2019, 14:14

Re: reklama

Post autor: kucia »

Jeśli uważasz, że taka forma reklamy będzie odpowiednia dla Twojej działalności to śmiało możesz w nią iść. Ale mnie osobiście bardziej przekonał do siebie marketing internetowy. Nawet już udało mi się współpracować z agencją http://eyyam.pl/ która to bardzo fajnie ogarnia ten temat.
Awatar użytkownika
kisianka
Posty: 65
Rejestracja: 23 sie 2020, 17:10

Re: reklama

Post autor: kisianka »

Jeśli chodzi o reklamę, to w swojej firmie postawiłam na doświadczoną agencję https://marketingnaforach.pl/ . Od lat działają w marketingu internetowym, specjalizując się w szeptance. Wiedzą jak podejść do tematu, co widzę po wzroście ilości wyświetleń strony.
ODPOWIEDZ