Urlop

Odzież męska — codzienna i elegancka. Garnitury, dresy i akcesoria. Moda męska w wydaniu dla każdego faceta.
Awatar użytkownika
sowisia2
Posty: 201
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:00

Urlop

Post autor: sowisia2 »

Urlop wcale nie musi kojarzyć się z gorącymi plażami, drinkami i leniuchowaniem. My bardzo lubimy aktywne wycieczki i nawet jak mam parę dni urlopu to ogarniamy wycieczkę do któregoś z Polskich miast. Ostatnio byliśmy na bardzo wyczerpującej wycieczce w Warszawie, no ale jest tam co zwiedzać. Dopiero wypoczęliśmy wieczorem w Roots http://therootsbar.com/#section-the-roots Bardzo fajny bar. Ale nogi to już nas mega bolały.
Awatar użytkownika
binamorada
Posty: 105
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:22

Re: Urlop

Post autor: binamorada »

Jeśli wybierasz się na urlop koniecznie przemyśl sobie temat ubezpieczania. Pamiętaj, że nie zawsze najważniejsza jest cena. Czasami lepiej zapłacić trochę więcej, ale mieć pewność, że w razie jakiegokolwiek zdarzenia losowego jest się objętym kompleksową ochroną zarówno w kraju, jak i za granicą. Weź sobie posprawdzaj kilka ofert i dopiero później podejmij decyzję. Od siebie mogę podrzucić Ci https://www.fuko.pl/ubezpieczenia/zagranica . Znajdziesz tam wiele różnych możliwości ubezpieczeń w zależności od potrzeb.
sandruś

Re: Urlop

Post autor: sandruś »

Jestem obecnie na urlopie i spędzam go odpoczywając na ogródku z książką w ręce. Przerabiam teraz opowieść pt " eBook Florystka. Hubert Meyer. Tom 3 mobi epub " która kupiłam w tym sklepie tutaj https://www.taniaksiazka.pl/seria/hubert-meyer . Kocham takie gatunki literackie.
ODPOWIEDZ