Efektywność energetyczna

Znasz sprawdzone firmy, które warto polecić? A może szukasz opinii o danym produkcie, bądź usłudze? Zajrzyj do tego wątku.
unita11

Efektywność energetyczna

Post autor: unita11 »

Efektywność energetyczna to pojęcie odnoszące się do efektywnego wykorzystywania energii w celu osiągnięcia określonych celów przy minimalnym zużyciu zasobów energetycznych. W kontekście Dolnego Śląska, efektywność energetyczna oznacza dążenie do zmniejszenia zużycia energii przy jednoczesnym utrzymaniu lub poprawieniu jakości życia mieszkańców i ochronie środowiska naturalnego.

Jakość powietrza odnosi się do stanu atmosferycznego w danym regionie i określa, jak czyste i zdrowe jest powietrze, które oddychają jego mieszkańcy. W kontekście Dolnego Śląska, jakość powietrza jest istotną kwestią ze względu na problem zanieczyszczenia powietrza, zwłaszcza w okresach zimowych, kiedy występują wysokie stężenia pyłów i innych substancji szkodliwych dla zdrowia ludzi. Poprawa jakości powietrza jest kluczowym celem działań podejmowanych w regionie w celu poprawy stanu zdrowia mieszkańców i ochrony środowiska naturalnego.

https://wfosigw.wroclaw.pl/aktualnosci/ ... ego-slaska