Akcja dzieciom

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Koralik
Posty: 136
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:02

Akcja dzieciom

Post autor: Koralik »

Znacie może warszawską Fundację Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl , która od 2017 roku wspiera bardzo chore dzieci czekające na drogie terapie? Taka sytuacja jest jakby wyrokiem dla maluchów i ich rodzin. Nie pozwólmy, aby dłużej czekały z niepewnością na to, czy wyzdrowieją. Dajmy im szanse na zabawę z rówieśnikami poza szpitalnymi ścianami. Dołączycie do akcji?
Awatar użytkownika
edzia
Posty: 143
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:42

Re: Akcja dzieciom

Post autor: edzia »

Owszem. A ja mogę polecić bardzo fajny sklep z drewnianymi zabawkami dla dzieci https://dudidu.pl . Oferowane przez nich zabawki adresowane są do dzieci w różnym wieku, od 0 do ok. 6 lat. Wszystkie są bezpieczne, posiadają odpowiednie certyfikaty i spełniają wszystkie normy.
Awatar użytkownika
domcia
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2019, 17:53

Re: Akcja dzieciom

Post autor: domcia »

To nie jedyna fundacja, która robi wiele dobrego dla dzieci. Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ na przykład wspierała parę z naszych okolic. Ich dziecko potrzebowało leczenia w stanach, by przeżyć. Dzięki zaangażowaniu pracowników organizacji leczenie odbyło się, a dziecko żyje i ma się lepiej, dużo lepiej.
Awatar użytkownika
Koralik
Posty: 136
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:02

Re: Akcja dzieciom

Post autor: Koralik »

domcia pisze: ↑14 cze 2019, 10:23 To nie jedyna fundacja, która robi wiele dobrego dla dzieci. Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ na przykład wspierała parę z naszych okolic. Ich dziecko potrzebowało leczenia w stanach, by przeżyć. Dzięki zaangażowaniu pracowników organizacji leczenie odbyło się, a dziecko żyje i ma się lepiej, dużo lepiej.
Niestety dzieci z Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ bardzo cierpią. Jedyną szansą, aby im pomóc, jest zebranie funduszy na ich leczenie. Ja dołączyłam się do akcji. Może Wy także to zrobicie?
ODPOWIEDZ