Bezpieczeństwo dziecka

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
elena
Posty: 292
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:38

Bezpieczeństwo dziecka

Post autor: elena »

Cześć, w wakacje i ferie zazwyczaj wybieramy się całą rodziną w daleką podróż. Jednak ostatnio zdałam sobie sprawę, że nie zawsze mogę zapakować fotelik. Jednak znalazłam Smart Kid Belt. Pasy zajmują mało miejsca, zmieszczą się do walizki. Dodatkowo przeszły testy bezpieczeństwa, a ich cena jest ok. Szczegóły są tutaj https://smartkidbelt.com/pl/ . Korzystacie z nich? Jakie macie o nich zdanie?
Awatar użytkownika
klara
Posty: 56
Rejestracja: 01 kwie 2019, 9:50

Re: Bezpieczeństwo dziecka

Post autor: klara »

Ja też czytałam o Smart Kid Belt i widziałam instrukcję, że rzeczywiście łatwo się je instaluje i zajmują niewiele miejsca w walizce. Myślę, że warto zastanowić się nad poprawieniem bezpieczeństwa dziecka w podróży zagranicznej czy na drugi koniec Polski. Widziałam, że przeszły testy bezpieczeństwa, a cena jest niewysoka.
Awatar użytkownika
izka01
Posty: 180
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:22

Re: Bezpieczeństwo dziecka

Post autor: izka01 »

Bezpieczeństwo dziecka to dla każdego rodzica jedna z najważniejszych kwestii. Teraz znacznie łatwiej o taką zadbać jak można kupić lokalizator gps dla dziecka . Bardzo przydatny gadżet, warto taki kupić swojemu dziecku.
Bożena

Re: Bezpieczeństwo dziecka

Post autor: Bożena »

Wybór odpowiedniego fotelika jest bardzo ważny. Jednak warto poradzić się specjalistów, jeśli chodzi o jego wybór. Osobiście kupowałam fotelik w tym miejscu https://boboking.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Odpowiednio mi doradzili i wybrali dla mojego maluszka najlepszy fotelik.
felkaa

Re: Bezpieczeństwo dziecka

Post autor: felkaa »

Oczywistą sprawą jest to, że bezpieczeństwo dzieci to jest podstawa. Nie ma co tutaj nawet kwestionować tego.... Dlatego warto na pewno zwrócić na sprawdzone i polecane produkty w tym zakresie, a z tego co wiem foteliki Cosmo https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... =BlackC.03 cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Sporo w tym kierunku widziałam komentarzy.
ODPOWIEDZ