Biuro tłumaczeń

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
lila
Posty: 210
Rejestracja: 20 cze 2019, 20:43

Biuro tłumaczeń

Post autor: lila »

Korzystacie z biur tłumaczeń? Mi się bardzo podoba ta opcja online. Tym bardziej jak ktoś mieszka na wsi, gdzie ciężko o tłumacza, a jeździć do miasta to też koszt. Właśnie już zdarzyło mi się wysyłać dokumenty do dogadamycie.pl i z tego co słyszałam od inncyh to chyba nawet bardziej jest to opłacalne.
Awatar użytkownika
jorahmormontrip
Posty: 631
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:58

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: jorahmormontrip »

Jeśli zależy nam na przetłumaczeniu czegoś na swoje prywatne potrzeby, można pokusić się o to, żeby zrobić to samemu. Natomiast jeśli są to ważne dokumenty, lepiej polegać na profesjonalnej firmie, która takimi tłumaczeniami się zajmuje. Jeśli chodzi o tłumaczenia pisemne, to warto zapoznać się z http://www.kolodziej-albion.com.pl/tlumaczenia/medyczne . Wiedza, profesjonalizm, zaufanie, tu można liczyć na jak najwyższy poziom usług.
Awatar użytkownika
wiola
Posty: 316
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:17

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: wiola »

A znacie firmę, która świadczy usługi z zakresu tłumaczenia przysięgłe w Opolu? Ja akurat dobrze znam język angielski, ale jeśli chodzi o firmowe dokumenty, to liczy się dla mnie profesjonalizm. Najważniejsze są usługi świadczone przez doświadczone biuro, które zna się na rzeczy.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 191
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:28

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Bodzio12 »

Polecam https://plaintext.pl/ to jest firma która zajmuje się tłumaczeniem stron internetowych dokumentów technicznych medycznych czy specjalistycznych z języka angielskiego oraz niemieckiego na polski. Bardzo rzetelna firma. Polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
Slavka
Posty: 176
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:52

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Slavka »

Takie firmy na pewno najlepiej sprawdzą się przy tłumaczeniach dokumentów. Ja też postawiłabym na biuro tłumaczeń. Zerknijcie sobie tu na ofertę od http://www.verbo.com.pl Proponują tu tłumaczenia medyczne, techniczne, specjalistyczne, prawne na różne języki.
Awatar użytkownika
Sensor
Posty: 58
Rejestracja: 15 sty 2019, 13:10

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Sensor »

Ciekawe czy język turecki tłumaczenia także można zlecić online. Wówczas jak wygląda podpisanie dokumentów przez tłumacza przysięgłego? Jeśli na przykład znajdę biuro w innym mieście i będę chciała załatwić takie formalności przez internet. Ktoś z Was może ma jakieś doświadczenie w tym temacie? Zwykłe przekłady to pewnie można tak zlecić, ale na przykład książki, czy jakieś ważne treści, to nie jestem pewna.
Awatar użytkownika
damianek332
Posty: 56
Rejestracja: 18 lip 2019, 8:52

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: damianek332 »

Potrzebujesz szybkiego tłumaczenia pisma prawniczego lub innego na jakiś język obcy? Ta firma na pewno pomoże ci z tym https://turbotlumaczenia.pl . Jeśli potrzebujesz bardzo szybkiej usługi – expresowej to dostaniesz indywidualną wycenę. Jeśli chcesz dowiedzieć się ile mniej więcej będzie koszt takiego tłumaczenia to skontaktuj się osobiście.
Awatar użytkownika
Alamala
Posty: 24
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:43

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Alamala »

Szukacie takiej pomocy? Jeżeli tak to myślę, że warto tu zdecydować się na pomoc takich firm jak http://www.sct-tlumaczenia.pl Zapoznajcie się z ich ofertą, możecie zdecydować się tu na darmową wycenę. Pomagają w tłumaczeniach medycznych, technicznych, przysięgłych i wielu innych
Awatar użytkownika
bodis
Posty: 95
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:39

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: bodis »

Na tę stronę https://tlumaczenia.lodz.pl biura tłumaczeń warto sobie zerknąć. Nie tylko zajmują się tłumaczeniami dokumentów. Ich oferta jest naprawę kompleksowa. Zajmują się również tłumaczeniami ustnymi, które są wykorzystywane podczas spotkań biznesowych, ale również podczas ślubu z obcokrajowcem czy też u notariusza.
Awatar użytkownika
dama89
Posty: 233
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:23

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: dama89 »

Od siebie mogę dodać również informacje o biurze tłumaczeń Berligo https://berligo.com/tlumaczenia-techniczne/ , które zdecydowanie każde problemy związane z waszą treścią rozwiążą. Oni posiadają specjalistów z najróżniejszych języków oraz branż. Dlatego żadne tłumaczenie nie jest tutaj przypadkowe i "sztuczne". Zachowują oni pełen sens tekstu.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 191
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:28

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Bodzio12 »

Wszystkim zainteresowanym tematem polecam ofertę biuro tłumaczeń Tarnów , poniewaz w przypadku tłumaczen zawsze korzystam z ich pomocy . Zawsze uzyskuje indywiudalne podejscie, profesjonalną oraz rzetelną pomoc. Polecam i pozdrawiam .
Awatar użytkownika
termia33
Posty: 29
Rejestracja: 17 maja 2020, 14:14

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: termia33 »

Ja też uważam, że warto korzystać z takich miejsc. Jeśli masz coś do przetłumaczenia to biuro tłumaczeń jest najodpowiedniejszym miejscem. Ja mam już takie, z którego usług regularnie korzystam, znalazłam je na https://supertlumacz.pl/ .Dają im dokument branżowy do przełożenia na konkretny język zawsze jest to wykonane w sposób rzetelny, co mnie bardzo cieszy. Sama raczej nie podjęłabym się takiego zadania, mimo iż język w mowie potocznej znam dość dobrze.
Awatar użytkownika
onczao
Posty: 58
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:05

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: onczao »

jasne że warto jeśli ktoś chce dobrą jakosć
Awatar użytkownika
antilka
Posty: 146
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:39

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: antilka »

O tak, jakość jest ogromnie ważna, nie wiem nawet czy nie najważniejsza jeśli chodzi o tlumaczenia. Ja sobie właśnie czytam co nieco odnośnie tego tematu i trafiłam na bardzo interesujący blog https://tlumaczeniamarcina.pl/ - polecam sobie na niego zajrzeć, bo jest naprawdę dużo artykułów, które myślę że pomogą podczas poszukiwań specjalisty. Ogólnie uważam, że jeśli chodzi o tlumaczenia to czasami warto trochę dopłacić i mieć to zrobione porządnie, aniżeli oszczędzać i potem się wściekać że są błedy - zwłaszcza w przypadku dokumentów jest to bardzo ważne
kuraś

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: kuraś »

Szukacie dobrego biura tłumaczeń z języka polskiego na angielski lub odwrotnie, to zobaczcie tu https://tlumaczenia-gk.pl/ To profesjonalne biuro z 25 -letnim doświdczeniem. Tu możecie wykonać tłumaczenia naukowe, techniczne, medyczne czy umowy o pracę, poufnosci itp. A do tego ceny są tu bardzo przyzwoite - sprawdźcie sami.
Jarząb

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Jarząb »

Oczywiście korzystanie z usług biura tłumaczeń dla mnie również jest czymś niezwykle ważnym i właśnie dlatego staram się to robić na bieżąco. Nawet całkiem niedawno korzystałem z doskonałej usługi korekty tekstu https://turbotlumaczenia.pl/korekty/ gdyż nie miałem pewności co do jednego tekstu po angielsku.
ODPOWIEDZ