Bolerioza

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Stylowo123
Posty: 187
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:26

Bolerioza

Post autor: Stylowo123 »

Przede wszystkim, trzeba uważać na kleszcze. Choroba ta jest teraz coraz częściej przez nie przenoszona a nie leczona moze przynieść bardzo zle skutki. Z tego co czytałam, to https://www.sklepzycia.pl/preparaty-sup ... -borelioza warto takie suplementy stosować.
Awatar użytkownika
Elizka
Posty: 45
Rejestracja: 20 lut 2020, 10:15

Re: Bolerioza

Post autor: Elizka »

Ja uważałam na kleszcze i nawet mogę stwierdzić, że nigdy nie miałam do nich „szczęścia”. Po prostu mnie się nie imały. I nagle któregoś ranka patrzę a tu wielki rumień pod pachą. Nie mam pojęcia kiedy i nie mam pojęcia jak. Słyszałam, że można zrobić specjalne testy w gabinecie Biorezonans Wilanów https://biorezonans-wilanow.pl/borelioza/ , ale jeszcze tam nie byłam i chciałam się Was zapytać. Korzystaliście może już z takich metod biorezonansowych?
Awatar użytkownika
Hankka21
Posty: 79
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:26

Re: Bolerioza

Post autor: Hankka21 »

Podrzucam Wam linka do tego bloga - https://lekarzebezkolejki.pl//blog/bore ... eczy/w-479 Mają tam fajnie napisany artykuł na temat boreliozy. Borelioza to bardzo inwazyjna choroba, która potrafi wyrządzić w organizmie człowieka wiele szkód. Trzeba uważać na kleszcze i zawsze po spacerze w lesie czy parku dokładnie się oglądąć.
żug

Re: Bolerioza

Post autor: żug »

Borelioza to bardzo ciężka i poważna choroba, przed którą należy się chronić! Kleszcze to niestety dość powszechny problem zarówno w lesie, na łonie natury czy ogrodzie. Na szczęście można sobie z nimi radzić na różne sposoby: https://trixnakleszcze.pl - na przykład tutaj znajdziecie naprawdę świetny przyrząd do usuwania kleszczy.
Miś88

Re: Bolerioza

Post autor: Miś88 »

Mamy jeszcze dośc spore mrozy ale ani się obejrzymy jak zawita do nas wiosna.Wraz z cieplejszą aurą pojawią się też kleszcze. Jak się przed nimi uchronić - w końcu przenoszą wiele chorób - w tym boreliozę. Na jednym z blogów - https://ktomalek.pl/blog/ukaszenie-prze ... iem/w-1874 znalazłam świetny artykuł wyjaśniających wiele ważnych kwestii związanych z ukąszeniami przez kleszcze i chorobami jakie przenoszą.
ewiś04333

Re: Bolerioza

Post autor: ewiś04333 »

Rumień ogólnie może pojawić się podczas boreliozy i jest to rumień wędrujący, o którym możecie przeczytać sobie na stronie https://mamabezrecepty.pl/rumien-wedruj ... -leczenie/ Obserwowanie takich objawów jest niezwykle ważne, aby postawić odpowiednią diagnozę.
ODPOWIEDZ