brama segmentowa

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 57
Rejestracja: 26 cze 2020, 11:06

brama segmentowa

Post autor: Zośka123 »

Czym charakteryzuje się brama segmentowa? jakie macie zdanie na ten temat? Warto ją zakupić?
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 191
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:28

Re: brama segmentowa

Post autor: Bodzio12 »

Bramy segmentowe otwierają się pionowo, zapewniając maksymalne wykorzystanie przestrzeni wokół i wewnątrz garażu. To bardzo fajna opcja zwłaszcza jeśli nie mamy tego miejsca za dużo. Polecam firmę https://www.novoferm.pl/bramy-garazowe/ ... we-iso-45/ oni wykonują takie bramy. Skontaktujcie się z nimi. Polecam.
Awatar użytkownika
mordka31
Posty: 432
Rejestracja: 22 mar 2019, 17:52

Re: brama segmentowa

Post autor: mordka31 »

Na pewno warto zastanowić się nad tym co jest tutaj kluczem do spełnienia tych elementów. Zdecydowanie polecam sprawdzić w takim wypadku opcję od firmy https://www.somfy.pl/produkty/bramy-i-a ... y-wjazdowe która w swoich propozycjach ma przede wszystkim automaty do bramy na najwyższym poziomie.
ola156247

Re: brama segmentowa

Post autor: ola156247 »

A ja uważam, że o wiele lepszym wyborem od bramy segmentowej jest brama garażowa rolowana ;) Mieliśmy w domu przez parę lat bramę segmentową i wymieniliśmy ją na rolowaną - różnica ogromna! Brama rolowana jest o wiele bardziej praktyczna.
Radoś

Re: brama segmentowa

Post autor: Radoś »

Natomiast jeżeli nie wiecie jaka brama będziecie odpowiednia do Waszego domu, czy również biznesu to w mojej opinii zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę na Bramotechnika u których będziecie mogli znaleźć szeroki wybór rozwiązań, jednocześnie licząc na pełne wsparcie i konkurencyjne ceny w przypadku marki Hormann. W tym również m.in jeżeli chodzi o technikę przeładunku https://www.bramotechnika.pl/oferta/bra ... rzeladunku rampa hydrauliczna jest wyposażona w system, który pozwala wyrównać poziom pomiędzy naczepą auta i halą. Myślę, że akurat odnośnie tej współpracy wszystko pójdzie po Waszej myśli. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ