dobre biuro tłumaczeń

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Ryś

dobre biuro tłumaczeń

Post autor: Ryś »

Od siebie mogę dodać również informacje o biurze tłumaczeń Berligo https://berligo.com/tlumaczenia-techniczne/ , które zdecydowanie każde problemy związane z waszą treścią rozwiążą. Oni posiadają specjalistów z najróżniejszych języków oraz branż. Dlatego żadne tłumaczenie nie jest tutaj przypadkowe i "sztuczne". Zachowują oni pełen sens tekstu.

Nie płaci za SEO sprawdź w BIG UWAGA !!!
Oluś

Re: dobre biuro tłumaczeń

Post autor: Oluś »

Jeśli chodzi o biuro tłumaczeń z angielskiego i na angielski to sprawdźcie tą ofertę tu https://tlumaczenia-gk.pl/ To biuro z 25 letnim doświadczeniem, profesjonalne i z konkurencyjnymi cenami. Tu przetłumaczycie dokumenty techniczne, umowy np umowy kupna-sprzedaży, umowy o pracę , dokumentacje medyczne np wyniki badań, wypisy ze szpitala itp.
Awatar użytkownika
pannica
Posty: 197
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:20

Re: dobre biuro tłumaczeń

Post autor: pannica »

W sumie samych biur tłumaczeń jest całkiem sporo i tak naprawdę to tylko i wyłącznie od nas z którego będziemy korzystali. Ja jestem bardzo zadowolona z tłumaczeń specjalistycznych od https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia ... listyczne/ i muszę przyznać, że jak najbardziej jest to niezwykle ważna sprawa, aby dokumenty zostały przetłumaczone wzorowo.
Błogi

Re: dobre biuro tłumaczeń

Post autor: Błogi »

Jakoś ja nigdy się nad tym nie zastanawiałem i jestem zdania, ze na pewno jest całkiem sporo dobrych biur tłumaczeń. Właśnie dlatego jak dla mnie bardzo fajną sprawą jest również korzystanie z możliwości tłumaczenia spotkań online https://dogadamycie.pl/nasze-uslugi/tlu ... an-online/ gdyż mi się one znacząco przydają.
Awatar użytkownika
binamorada
Posty: 105
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:22

Re: dobre biuro tłumaczeń

Post autor: binamorada »

Nam bardzo zależało, aby znaleźć biuro, które realizuje tłumaczenia ustne. Dyrektor generalny naszej firmy to Anglik, u nas wiele osób zna język angielski ale w stopniu podstawowym, do tego dochodzi stres i baliśmy się, że ta wizyta w naszej placówce będzie porażką. Na szczęście znaleźliśmy biuro tłumaczeń https://www.translationstreet.pl/tlumaczenia-ustne/, które spisało się na medal. Tłumacz profesjonalny i cała wizyta naszego prezesa minęła w bardzo miłej atmosferze. Bez pomocy tłumacza na pewno byśmy sobie nie poradzili.
Awatar użytkownika
sersosi
Posty: 732
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:43

Re: dobre biuro tłumaczeń

Post autor: sersosi »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://www.belingua.pl/tlumacz-przysie ... to-znaczy/
Łajka

Re: dobre biuro tłumaczeń

Post autor: Łajka »

Jest wiele dobrych biur tłumaczeń, ale ja oczywiście rozumiem, że każdy z nas chce wybrać dla siebie te najlepsze. W takiej sytuacji ja na pewno mogę polecić wysokiej jakości tłumaczenia biznesowe https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia ... sowe-html/ gdyż wiem już z praktyki jak profesjonalnie one są przegotowane.
ODPOWIEDZ