Dom seniora

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
inka900
Posty: 140
Rejestracja: 26 sty 2019, 18:48

Dom seniora

Post autor: inka900 »

Co sądzicie o domach seniora? Moja mama uparła się, ze na starość zamieszka w domu seniora. Znalazła już ofertę na http://goldental.pl/ i cały czas powtarza, że tam zamieszka. Nie wiem co o tym sądzić. Zawsze mówiłam, że się nią zaopiekuję.
Awatar użytkownika
amelka87
Posty: 120
Rejestracja: 11 cze 2019, 13:57

Re: Dom seniora

Post autor: amelka87 »

Jeśli twoja mama chce to uszanuj jej decyzję. Ja mam dziadka w domu opieki i często go odwiedzam. Zawsze mówi, że jest bardzo zadowolony z opieki i towarzystwa.
Awatar użytkownika
owsianka91
Posty: 63
Rejestracja: 01 lip 2019, 23:22

Re: Dom seniora

Post autor: owsianka91 »

Życie pisze różne scenariusze. Człowiek może zarzekać się, ze nigdy nie odda bliskiej osoby do domu spokojnej starości a później podejmuje inną decyzje. Nie ma w tym nic złego. Grunt to dobrze sprawdzić dom seniora.
Awatar użytkownika
płytka
Posty: 13
Rejestracja: 30 cze 2020, 11:45

Re: Dom seniora

Post autor: płytka »

Jeśli chodzi o dom seniora to uważam, że w dzisiejszych czasach można na spokojnie w ich ręce oddać naszych bliskich. Sama od jakiegoś czasu szukam dobrego domu seniora dla swojego dziadka. I tak znalazłam ten dom seniora http://domseniora24.pl/ w którym to otrzyma praktycznie to co najważniejsze dla niego. A co według mnie najważniejsze otrzyma fachową pomoc medyczną no i kontakt z innymi seniorami
Polka Ów

Re: Dom seniora

Post autor: Polka Ów »

Czasem bywa różnie, nie wszyscy mają warunki aby wziąć pod swój dach starszą osobę. Dlatego uważam, że dom spokojnej starości jest dobrym pomysłem. Nasza babcia jest w http://www.domlesnezacisze.pl/ jesteśmy zadowoleni, mają przytulne wnętrze, łazienki oraz toalety przy każdym pokoju to duża zaleta.
Taśka

Re: Dom seniora

Post autor: Taśka »

Czasem taka decyzja nie jest łatwa i często bardzo długo rozmyślamy czy podejmujemy dobrą decyzje wysyłając seniora do takiego domu. Niektórzy nie mają innego wyjścia więc ja mogę takiej osobie polecić https://podtopolami.eu/ opieka na najwyższym poziomie, miły personel no i oczywiście aktywny wypoczynek.
Awatar użytkownika
kamilla
Posty: 181
Rejestracja: 14 mar 2019, 0:25

Re: Dom seniora

Post autor: kamilla »

Jeśli osoba starsza sama podjęła taką decyzję to na pewno bym nie zabraniała, w domach seniora pensjonariusze są otoczeni najlepszą opieką a w większości z nich panuje rodzinna atmosfera. W okolicach Rzeszowa jest dom seniora donumcorde.pl który mogę szczerze polecić. Moja babcia obecnie tam mieszka, zaczęło się od pobytu w zakładzie leczniczym po udarze, jak doszła do siebie to sama stwierdziła, że chce w tym miejscu już zostać na stałe. Ma tam stałe zajęcia, koleżanki, pielęgniarki są przemiłe i traktują mieszkanców jak swoją rodzinę. Dookoła wiele zieleni, spokój, cisza, warunki naprawdę bardzo dobre.
Awatar użytkownika
pannica
Posty: 197
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:20

Re: Dom seniora

Post autor: pannica »

Myślę, że wiele osób również ma dylemat do którego domu seniora można wysłać swoich bliskich ale na całe szczęście jest ku temu dobre rozwiązanie. Zdecydowanie dom seniora w Warszawie https://domseniora24.pl/ jest takim miejscem gdzie starsze osoby mogą liczyć na wsparcie oraz kompleksową pomoc medyczną.
Awatar użytkownika
MartinnO
Posty: 36
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:51

Re: Dom seniora

Post autor: MartinnO »

Często jest tak, że po prostu nie jesteśmy w stanie poświęcić aż tyle czasu osobom starszym ile one tego potrzebują i fizycznie nie da się tego rozwiązać. Myślę, że domy seniora to dobre i bardzo potrzebne miejsca. Jeżeli chcecie zadbać o zdrowie swoich bliskich to pomyślcie też i o odpowiednich pomocach medycznych. Sklep internetowy https://esklep.brandvital.eu/aparat-slu ... 3,415,4723 i ich oferta na między innymi aparaty słuchowe może wam się przydać.
natoza

Re: Dom seniora

Post autor: natoza »

Z wiekiem stajemy się bardziej wrażliwi na potrzeby naszych starszych bliskich. Smutną rzeczywistością jest to, że wielu z nich choruje i wymaga specjalistycznej opieki. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku osób zmagających się z chorobą Alzheimera, która wymaga specyficznego leczenie alzheimera i wsparcia, aby skutecznie sobie z nią radzić. Jako opiekun, istotne jest, aby zrozumieć najlepsze praktyki leczenia Alzheimera i zapewnić niezbędną opiekę, aby zapewnić im wysoką jakość życia.
tośka

Re: Dom seniora

Post autor: tośka »

Ogólnie ja myślę o tym by postawić na Dom opieki z rehabilitacją warszawa . Wiele osób zachwalało sobie takie rozwiązanie, ponieważ tutaj faktycznie warunki są na wysokim poziomie i koszty nie są wygórowane

saint-laurent paris
EwaEwa

Re: Dom seniora

Post autor: EwaEwa »

dom seniora to dobre ale nie jedyne rozwiązanie, warto o tym pamiętać. Świetną alternatywą jest tez zatrudnienie prywatnej opiekunki, która będzie przebywać z seniorem w jego własnym domu a więc tam, gdzie czuje się zwykle najbardziej komfortowo i bezpiecznie. Skontaktujcie się z firmą Symeon, oni zatrudniają takich specjalistów z duża wiedzą, doświadczeniem i ogromną dawką emaptii.
ODPOWIEDZ