Dzięń Babci

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Irenka Ć

Dzięń Babci

Post autor: Irenka Ć »

Niedługo Dzień Babci, a ja nie mam pomysłu na prezent. Babcia mi nie chce ułatwić zadania i na moje pytania, odpowiada że już wszystko ma. Może wy mi pomożecie?
Oleńka

Re: Dzięń Babci

Post autor: Oleńka »

A co babcia lubi najbardziej, jak lubi spędzać czas, jakie są jej zainteresowania? Może to by mogło naprowadzić na dobry wybór prezentu dla niej?
Miśka

Post autor: Miśka »

Poszukaj sobie w internecie taki album Opowiedz mi babciu, bardzo oryginalny prezent i skoro babcia nie chce jakiś nowych gadżetów to myslę, ze to mogłoby jej przypaść do gustu :)
Iwuśja

Post autor: Iwuśja »

Ja dla babci wybrałam na prezent tą książkę tu https://www.taniaksiazka.pl/dobranoc-ur ... 05179.html Od mamy dowiedziałam się że babcia ostatnio ma problemy ze snem. Mam nadzieję że ta książka pomoże jej je pokonać. Przypuszczam że będzie musiała zmienić dietę, a jak to zrobić i jakie potrwy jeść - doradzają autorzy tej książki.
Kaśśśka

Post autor: Kaśśśka »

Miśka pisze: ↑13 sty 2021, 23:57 Poszukaj sobie w internecie taki album Opowiedz mi babciu, bardzo oryginalny prezent i skoro babcia nie chce jakiś nowych gadżetów to myslę, ze to mogłoby jej przypaść do gustu :)
Bardzo polecam ten album! Dałam go Babci rok temu i strasznie się jej podobał.
ODPOWIEDZ