Dzień Kobiet

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Tomuś

Dzień Kobiet

Post autor: Tomuś »

Moim zdaniem zawsze warto postawić na ponadczasowy prezent, jakim są kwiaty. Pytanie tylko czy kobieta się ucieszy dostając bukiet z dedykacją dostarczony pod nasz adres. Ja planuje na Dzień Kobiet obdarować mamę zestawem róż w koszu ze strony https://www.kwiatowadostawa.pl/Dzien_Kobiet. Działają na terenie całego kraju, więc dzieląca nas odległość nie stanowi żadnej przeszkody.
miłka

Re: Dzień Kobiet

Post autor: miłka »

Tomuś pisze: ↑04 mar 2021, 12:03 Moim zdaniem zawsze warto postawić na ponadczasowy prezent, jakim są kwiaty. Pytanie tylko czy kobieta się ucieszy dostając bukiet z dedykacją dostarczony pod nasz adres. Ja planuje na Dzień Kobiet obdarować mamę zestawem róż w koszu ze strony https://www.kwiatowadostawa.pl/Dzien_Kobiet. Działają na terenie całego kraju, więc dzieląca nas odległość nie stanowi żadnej przeszkody.
bardzo ciekawa oferta, może mój mąż się skusi i mi zamówi, jeszcze zdąży!
____________
Detektyw Warszawa
uśka

Re: Dzień Kobiet

Post autor: uśka »

Jak znam życie to też dostanę bukiet kwiatów i pewnie butelkę dobrego wina. Ostatnio pokazywałam mężowi wino, którego nie znam - zobaczcie tu https://smaczajama.pl/pl/p/Wino-Czekola ... iemcy/8175 To niemieckie wino czerwone z intensywną nutą czekolady i domieszką słodkiej wanilii. Lubię poznawać różne smaki - mąż jest domyślny , więc wiem czego mogę się spodziewać.
Maciuś

Re: Dzień Kobiet

Post autor: Maciuś »

Moja dziewczyna lubi dobrą książkę. A mi udało się dostać drugi tom tej https://www.taniaksiazka.pl/broken-knig ... 02245.html tego tomu jeszcze nie ma, a pierwszy tom bardzo chwaliła. Wiec na pewno prezent jest trafiony. Oczywiście będąa też kwiaty.
robuś

Re: Dzień Kobiet

Post autor: robuś »

Ja w tym roku miałem pietra dając żonie prezent, bo wybrałem to https://www.marbo-sport.pl/product-pol- ... Sport.html Jest to pas pozwalający spalić zbędny tłuszczyk. A żona po ciaży ma problemy z powrotem do dawnej sylwetki. Ku mojemu zaskoczeniu bardzo się ucieszyła - ufff
Michał44

Re: Dzień Kobiet

Post autor: Michał44 »

Bukiet kwiatów, wspólnie spędzony wieczór , jakaś smaczna kolacja, wino i nic więcej nie potrzeba, bardzo często tak spędzamy czas, w zależności co będziemy gotować, polecam poczytać jakie wino pasuje najlepiej do naszego posiłku, wiele informacji znajdziemy na https://vineo.pl/
ODPOWIEDZ