Emerytura

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 67
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:41

Emerytura

Post autor: paniola »

Emerytura i starość czeka każdego z nas, mysle ze warto zabezpieczyc sie przed tym czasem .My spotkaliśmy na swojej drodze viennalife https://viennalife.pl/ i tam doradza inwestycyjny przedstawił nam jak oszczędzać bez większej szkody dla bieżących finansów. Myślę ,że każdy może i powinien miesięczne wygospodarować niewielką kwotę, która prze lata pracy zawodowej urośnie do całkiem sporych sum. Wtedy możemy być spokojni o naszą przyszłośc.
Awatar użytkownika
renka
Posty: 20
Rejestracja: 19 lis 2019, 10:55

Re: Emerytura

Post autor: renka »

Każdego z nas prędzej czy później czeka emerytura. Ale żeby dobrze nam się na niej żyło to należy zadbać zawczasu o jej odpowiednią wysokość. Dlatego nie wiem jak wy, ale ja odkładam sobie w programie ppk https://www.mojeppk.pl/ . Dzięki temu będę mogła często odwiedzać moich przyszłych wnuków jak kiedyś będą.
Awatar użytkownika
Zefirka
Posty: 57
Rejestracja: 21 cze 2019, 16:18

Re: Emerytura

Post autor: Zefirka »

Do emerytury jeszcze mam trochę czasu. Ale jeśli potrzebujemy wziąć kredyt a nie bardzo wiemy jak sobie z tym poradzić to ta firma https://affinance.pl/ świetnie doradzi nam jaki kredyt będzie dla nas najlepszy. Mają 10 letnie doświadczenie we współpracy z wiodącymi bankami na rynku, pozwala im to uzyskiwać najlepsze warunki kredytowe, warto skorzystac.
Awatar użytkownika
ravi
Posty: 28
Rejestracja: 05 wrz 2020, 19:01

Re: Emerytura

Post autor: ravi »

Zdecydowanie trzeba myśleć o emeryturze i się jakoś dodatkowo zabezpieczyć. Zastanawiam się czy program PPK jest odpowiednią opcją. W sumie można w taki sposób sporo odłożyć przez ponad 20 lat pracy
kiciuś

Re: Emerytura

Post autor: kiciuś »

Moja mama będąc na emeryturze uwielbia spędzać czas nad książkami . Teraz kupiła sobie nową pt " Początek końca? Rozmowy o lodzie i zmianie klimatu " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/poczatek-ko ... 57506.html . Książka to niesamowicie napisany reportaż, który czyta się z łatwością ze względu na język jakim jest napisana.
Muzyś

Re: Emerytura

Post autor: Muzyś »

My aktualnie myślimy nie tylko o oszczędzaniu na naszą przyszłość, ale także naszych bliskich. Zainteresowała nas oferta firmy Prudential, a chodzi o oszczędzanie dla dziecka – warto zerknąć! Im wcześniej rozważymy taką opcję, tym lepiej. A szczególnie, że chyba każdy chce nowemu pokoleniu zapewnić jak najlepszy start.
skrałba

Re: Emerytura

Post autor: skrałba »

To dobrze bo o emeryturze trzeba myśleć na tyle wcześnie żeby zdążyć odłożyć na nią jakieś dodatkowe środki. Ja pomyślałam o ppk i okazuje się że pozostanie w programie to była dobra decyzja. Nawet tu https://subiektywnieofinansach.pl/wypis ... -poczekal/ zostało to wyliczone
ODPOWIEDZ