Filmowanie dronem - warto skorzystać?

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
kałuża

Filmowanie dronem - warto skorzystać?

Post autor: kałuża »

Szukając w sieci inspiracji na temat uwiecznienia postępów prac na budowie natrafiłam na tą stronę https://www.bank-life.pl/filmowanie-dronem-w-warszawie/ . Jak dla mnie to rewelacyjne rozwiązanie, które pokazuje dany obiekt z zupełnie nowej perspektywy. Nie wszystko da się dostrzec stojąc na ziemi. Przed podjęciem ostatecznej decyzji chciałabym poznać Wasze opinie w tym zakresie. Z góry dzięki za pomoc.
janiś

Re: Filmowanie dronem - warto skorzystać?

Post autor: janiś »

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://megadron.pl/pl/products/dji-air ... 25560.html . Mają tam bowiem w ofercie różnego rodzaju drony. Myślę, że warto się tam rozejrzeć. Nie da się ukryć, że propozycji jest tam naprawdę wiele. Trzeba zawsze stawiać na jakość i przede wszystkim funkcjonalne rozwiązania. To jest postawa.
pawełek

Re: Filmowanie dronem - warto skorzystać?

Post autor: pawełek »

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą invex, w której znajdziesz profesjonalne, nowoczesne i pomysłowe filmowanie najważniejszego dnia w Twoim życiu, którym jest bez wątpienia Twój własny ślub i wesele. Nasza oferta to nowoczesne, pomysłowe i pełne prawdziwych emocji filmowanie Twojego ślubu i wesela, będącego najważniejszym wydarzeniem w Twoim życiu. Pełne zaangażowanie, indywidualne podejście do każdej pary, innowacyjność, pomysłowość oraz atrakcyjne warunki współpracy to nasza wizytówka.
Awatar użytkownika
Kamila93
Posty: 147
Rejestracja: 31 paź 2019, 14:45

Re: Filmowanie dronem - warto skorzystać?

Post autor: Kamila93 »

Witam, uwielbiam chodzić po górach i właśnie m.in dlatego kupiłam drona. W jakich miejscach mogę latać dronem. Chętnie poznam wasze opinie na temat latania dronem w górach https://ironsky.pl/jak-latac-dronem-w-gorach/ ? CO o tym sądzicie? Chętnie poznam wasze opinie, pozdrawiam.
ODPOWIEDZ