Gdzie do prawnika?

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
reła

Gdzie do prawnika?

Post autor: reła »

Zna ktoś Was jakąś kancelarię, która specjalizuje się w sprawach dotyczących władzy rodzicielskiej? Potrzebuje profesjonalnej obsługi prawnej ze strony faktycznie dobrze funkcjonujących specjalistów, którzy tą branżą się zajmują i mogą zaproponować dobre prowadzenie sprawy.
bańka

Re: Gdzie do prawnika?

Post autor: bańka »

Wiem że Kancelaria adwokacka Łukasza Węgłowskiego specjalizuje się w sprawach rodzinnych i prowadzeniu rozwodów. Kancelaria znajduje się w Szczecinie, nie mniej zasięg działalności jest o wiele szerszy. A do tego kancelaria współpracuje z zagranicznymi adwokatami, dzięki temu zajmują się także prowadzeniem rozwodów międzynarodowych. Prawo rodzinne, alimenty, mnóstwa spraw się mogą podjąć.
kiść

Re: Gdzie do prawnika?

Post autor: kiść »

https://adwokat-russek.pl/oferta/odszko ... pieczenia/ c prowadził moja sprawę rodzinna, lepszego wsparcia i profesjonalizmu nie mogłam sobie wyobrazić. Z czystym sercem polecam!
Awatar użytkownika
gras
Posty: 5
Rejestracja: 25 sie 2020, 16:19

Re: Gdzie do prawnika?

Post autor: gras »

Zależy czego dotyczy problem. Jeśli jest to kredyt we frankach to ja jestem zadowolony ze współpracy z https://cleverstep.pl/ . W zależności od zapisów w umowie i podejścia banku starają się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie i we wszystkim pomagają. Są rzetelni i z dużym zaangażowaniem podchodzą do sprawy, co ja bardzo doceniam.
Aliśka Konopka

Re: Gdzie do prawnika?

Post autor: Aliśka Konopka »

Żeby uniknąć sytuacji w firmie, w których będą wymagane porady u prawników, warto pilnować dokumentacji i całej księgowości . Na stronie https://jpk-insight.pl/co-to-jest-jpk-c ... ontrolnym/, można znaleźć cenne informacje co to jest jpk. Program ten pomaga w prowadzeniu firmy i co najważniejsze dba o prawidłowe wystawianie faktur.
zdziś

Re: Gdzie do prawnika?

Post autor: zdziś »

Wybór prawnika zależy od typu sprawy , której oczekujecie pomocy. Ja znam bardzo dobrą kancelarię adwkacka tu https://sawickiwspolnicy.pl/ Która specjalizuje się w obsłudze prawnej firm, przedsiębiorstw. Min pomaga przedsiębiorcom w analizie kontraktów. Zajmuje się rozwiązywaniem sporów oraz windykacją należności.
Awatar użytkownika
pannica
Posty: 197
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:20

Re: Gdzie do prawnika?

Post autor: pannica »

W sumie to bardzo dużo zależy od tego jeszcze jakich spraw ma wizyta u prawnika dotyczyć. Ja jestem przekonana, że gdy mamy własną firmę to fajnie jest mieć taką obsługę prawną. Zresztą zobacz jak wiele przedsiębiorstw na ten moment właśnie posiada takie wsparcie prawne.
mórakami

Re: Gdzie do prawnika?

Post autor: mórakami »

Gdy potrzebowałam szeregu porad z zakresu prawa rodzinnego to odezwałam się do https://adwokat-stk.pl/o-nas/ To był rozsądny pomysł, gdyż za takim wsparciem udało mi się uniknąć głupich decyzji oraz błędów. Dotyczyło to sprawy o rozwód czy opiekę nad dziećmi, kilka kwestii było mocno niejasnych.

marsz legalizacji 2013
Awatar użytkownika
kamilla
Posty: 181
Rejestracja: 14 mar 2019, 0:25

Re: Gdzie do prawnika?

Post autor: kamilla »

Sprawy z zakresu prawa rodzinnego prowadzi na pewno w Krakowie Pan Konrad Serafiński. Korzystałam z usług jego kancelarii już jakiś czas temu. Ma mnóstwo zadowolonych klientów, taki jeden z nich mi polecił jego usługi. I moja sprawa także zakończona sukcesem. Adwokat z powołania, z dużą wiedzą, prowadzi także sprawy z zakresu prawa karnego.
Karoll

Re: Gdzie do prawnika?

Post autor: Karoll »

W Bydgoszczy kancelarią godną polecenia jest ta prowadzona przez mecenasa Karola Brysia - https://www.adwokatwbydgoszczy.com.pl/. Prowadzi on kancelarię przy Nowym Rynku, czyli praktycznie w centrum miasta, jest do niej bardzo wygodny dojazd. Mecenas jest rzeczowy, profesjonalny zajmuje sie takimi dziedzinami prawa jak prawo cywilne, karne, rodzinne, medyczne, prawo pracy, prawo pracy itp. . Zajmuje się obsługą klientów indywidualnych jak również przedsiębiorców i firm różnego typu, bez względu na branże w której działają i wielkość.
lolittta

Re: Gdzie do prawnika?

Post autor: lolittta »

Jestem pewna, że u każdego dobrym pomysłem będzie poszukiwanie odpowiednich cech kancelarii, które pomogą Wam zaufać. I dlatego jestem pewna, że takie https://lawsome.pl/ rozwiązania wam się sprawdzą. Prawdziwe usługi prawnicze, wyborne i przede wszystkim zdecydowanie sprawdzone pod kątem skuteczności.
Maciek20

Re: Gdzie do prawnika?

Post autor: Maciek20 »

Mogę polecić kancelarię prawniczą Siiami, która specjalizuje się głównie w obszarze księgowości. Choć ich główną specjalizacją są usługi księgowe, posiadają także doświadczonych prawników!
AnnaLisowskaXX

Re: Gdzie do prawnika?

Post autor: AnnaLisowskaXX »

Polecam skonsultowanie się z lokalnymi kancelariami prawnymi specjalizującymi się w sprawach, dotyczących władzy rodzicielskiej. Profesjonalni specjaliści z tej dziedziny mogą zapewnić kompleksową i skuteczną pomoc w prowadzeniu sprawy.
Sławomir

Re: Gdzie do prawnika?

Post autor: Sławomir »

Podczas mojego rozwodu zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanego mi adwokata rozwodowego w Warszawie - https://www.rozwod-warszawa.pl/sprawy-rodzinne/ , gdzie uzyskałem profesjonalną pomoc i bardzo indywidualne podejście do klienta. Czy ktoś z Was również korzystał z ich usług?
PiotrPuzzle

Re: Gdzie do prawnika?

Post autor: PiotrPuzzle »

Przed podjęciem decyzji o wyborze prawnika warto rozważyć, czy posiadacie środki finansowe na pokrycie kosztów. W dzisiejszych czasach prowadzenie biznesu bez profesjonalnego wsparcia prawniczego może być ryzykowne. W takich sytuacjach rozważam wzięcie pożyczki pozabankowej, ponieważ uważam, że taka inwestycja przyniesie korzyści w dłuższej perspektywie.
małek

Re: Gdzie do prawnika?

Post autor: małek »

Moja znajoma miała kłopoty w Niemczech i potrzebowała pomocy adwokata polsko-niemieckiego związanej z procedurą karną w tym kraju. Na szczęście udało jej się znaleźć tę kancelarię prawną pod adresem https://www.aberlinus.eu/adwokat-niemcy/ i była bardzo zadowolona z ich usług. Polski prawnik w Niemczech to dobra opcja dla osób, które nie znają języka niemieckiego. Być może warto również sprawdzić ich ofertę.
iwońska

Re: Gdzie do prawnika?

Post autor: iwońska »

Na pewno nie do kancelarii Mickiewicz - Szombara. Pana Mateusza można często zobaczyć w telewizji, gdzie promuje swoją kancelarię, jednakże jego priorytetem wydaje się być własna sława, a nie interesy klientów.. Na waszym miejscu bym uważała.
wiolkaa

Re: Gdzie do prawnika?

Post autor: wiolkaa »

Myślę, że warto rozważyć możliwość podjęcia współpracy z https://lidiawojewodzka.com/ . Firma ta wykazuje się profesjonalizmem w swoich działaniach, a jej personel posiada bogate doświadczenie, co może przyczynić się do pozytywnego rezultatu naszej współpracy.
Kasik90

Re: Gdzie do prawnika?

Post autor: Kasik90 »

Skoro potrzebujesz prawnika do sprawy o władze rodzicielską to zgłoś się do adwokat Barbary Laskowskiej z Warszawy. Pani Adwokat ma kancelarię na Filtrowej. Ona ma doświadczenie w takich sprawach i to duże. Powodzenia!
ODPOWIEDZ