Gdzie poznam nowych ludzi?

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Wilson
Posty: 74
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:11

Gdzie poznam nowych ludzi?

Post autor: Wilson »

Mam już dosyć samotności i chcę poznać nowych ludzi. Kto wie, może nawet znaleźć miłość życia. Korzystacie z takich portali? Bo ja trafiłem na https://randkiwsieci.com/ bo podobno to dobre rozwiązanie.
Czasami zdarza się w życiu tak wspaniała chwila, że człowiek boi się następnej, bo wie, że lepiej już być nie może. Tak właśnie się czułam.
Awatar użytkownika
lukaszgryko
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2019, 8:32

Re: Gdzie poznam nowych ludzi?

Post autor: lukaszgryko »

Niektórzy może wolą nawiązywać znajomości przez Internet, ale ja myślę, że najlepszym sposobem na poznanie nowych ludzi jest po prostu wyjście z domu do ludzi. Można wybrać bar, jakieś lokalne stowarzyszenie czy nawet pójść do parku, a okazja na pewno się znajdzie. Trzeba się tylko trochę otworzyć.
dj i konferansjer
Awatar użytkownika
Michal8
Posty: 6
Rejestracja: 20 lip 2019, 10:05

Re: Gdzie poznam nowych ludzi?

Post autor: Michal8 »

Można w serwisach randkowych poznać nowych ludzi. Ponieważ właśnie w takich serwisach znajdują się ludzie którzy są chętni randkować. Ja czasami na tym czacie wideo https://coomeet.com/index.pl.html poznaję nowych ludzi.
Awatar użytkownika
Doria
Posty: 99
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:21

Re: Gdzie poznam nowych ludzi?

Post autor: Doria »

A ten portal https://randkuj.my/twoo sprawdzaliście? Wiem, że jest bardzo popularny. Tłumaczony jest na 30 języków więc korzysta z niego naprawdę wiele osób. Portal jest o tyle fajny, że można tam poznawać ludzi nie tylko w celu randkowania, ale także po prostu pogawędki czy przyjaźni.
ODPOWIEDZ