hobby

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
której

hobby

Post autor: której »

Uwielbiam emocje. Gdzie możesz grać? W naszym mieście grałem na automatach. Były zamknięte i teraz chcę grać online, co możesz mi powiedzieć? Pożądane jest, aby istniała niezawodna strona, na której szybkie płatności i oferty specjalne, będę czekać na odpowiedź
wróżka

Re: hobby

Post autor: wróżka »

Ja najlepiej odpoczywam przy dobrej książce np ta propozycja tu https://www.taniaksiazka.pl/firefly-lan ... 79538.html To książka o przyjaźni od najmłodszych lat. Która w dorosłym życiu zostaje poddana trudnej próbie - bo czy można wybaczyć zdradę? To świetna książka dla kazdej kobiety.
Vaneś

Re: hobby

Post autor: Vaneś »

Dla mnie prawdziwym relaksem jest przebywanie w swoim ogrodzie. Cisza, spokój, natura...i często niestety też turkuć podjadek. Niestety często bywał mim gościem, zmarnował mi kilka pięknych krzewów. Niestety wszelkie znane mi sposoby zawodziły, a zaczynał atakować coraz więcej roślin. Na szczęście znalazłam ten poradnik https://sklepdlaogrodu.pl/pl/blog/Turku ... alczyc/285 i udało mi się go pozbyć :)
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 14
Rejestracja: 21 lis 2019, 23:49

Re: hobby

Post autor: Daria »

Jeśli chodzi o wartościowe hobby, to chyba do takiego można zaliczyć czytanie książek, czasopism, zgodzicie się?
Ostatnio wręcz pochłaniam tę powieść https://radeklewandowski.pl/australijskie-pieklo/
Sami możecie zapoznać się choćby z pierwszym rozdziałem tej książki wystarczy zapisać się do newsletteru!
Lućka

Re: hobby

Post autor: Lućka »

Znacie jakiś dziwne, niecodzienne hobby ? - otóż mój mąż już od wielu lat zajmuje się po pracy renowacją mebli. Jedna szafka zajmuje mu na prawdę mnóstwo czasu - ale efekt końcowy jest piękny. Ostatnio potrzebne mu były zawiasy meblowe - tyle ,że to nie była już przyjemność ale konieczność. Po prostu trzeba było wymienić zawiasy we wszystkich szafkach w kuchni.
Awatar użytkownika
Klara33
Posty: 67
Rejestracja: 10 kwie 2019, 9:51

Re: hobby

Post autor: Klara33 »

Uważam, że każdy powinien mieć jakieś zainteresowania, które trzeba rozwijać. Niedawno czytałam ciekawy artykuł o braciach, którzy uprawiają kwiaty. Znajdziecie go tutaj https://blog.panpablo.pl/blundstone-kwiaty-i-miut/ . Jest tam też filmik, z którego można się dowiedzieć, że ich rośliny trafiają na rynki m.in. w Afryce. To jest bardzo ciekawe hobby, koniecznie to sprawdźcie.
kaśko

Re: hobby

Post autor: kaśko »

A w twojej firmie nie trzeba zorganizować jakiegoś systemu ratalnego? Widziałam coś takiego tutaj https://www.idosell.com/pl/shop/blog/do ... 1235327036 , może akurat jest to rzecz, która wam się najbardziej przyda :)
łosiek

Re: hobby

Post autor: łosiek »

Dużo osób lubi kolekcjonerstwo, to popularne hobby. Można zbierać np. monety. Ja wiele na ich temat znalazłam na stronie internetowej https://www.skarbnicanarodowa.info.pl/srebrne-monety/  .Jest tam sporo informacji o historycznych monetach oraz wiele przydatnych wskazówek.
ODPOWIEDZ