inteligentny dom

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Filipuś19

inteligentny dom

Post autor: Filipuś19 »

Witam, chcecie zbudować dom? Z tego co zauważyłem to coraz więcej osób buduje domy. Według mnie warto wiedzieć od czego zacząć budować dom zanim cokolwiek zacznie się robić. Bez takiej wiedzy według mnie nie ma sensu zaczynać budowy. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Violuś

Re: inteligentny dom

Post autor: Violuś »

Budowę zaczynamy od wyboru projektu budowlanego i już wtedy trzeba pomyśleć o najważniejszej konstrukcji naszego domu - mowa o dachu. By dach wykonać dobrze, zgodnie ze sztuką budowlaną - potrzeba doświadczenia.Nie wszystkie firmy je mają. 20- letnim doświadczeniem może pochwalić się firma Mg Dachy - https://mgdachy.pl/wiezba-dachowa/ .Firma bardzo rzetelna i terminowa.


MG Domy sp. z o. o.
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
tel: +48 500 200 660,
mail: [email protected]
CieślikF1

Re: inteligentny dom

Post autor: CieślikF1 »

Budowę każdego domu rozpoczynamy od zakupu działki a później przychodzi niezmiernie ważny moment - wybór projektu budowlanego.Powinien on być przemyślany i powinien zawierać wszelkie wasze oczekiwania. Przeszukajcie bazę projektów w internecie a jest ona dość spora.Ze swojej strony mogę wam polecić pracownię Mg Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/ .Prócz świetnych projektów możecie liczyć też na okresowe promocje.Obecnie trwa promocja z okazji Dnia Dziecka - to upust w wysokości 20 %. Całkiem spore oszczędności.
Ęurythmics

Re: inteligentny dom

Post autor: Ęurythmics »

Myślę o takim rozwiązaniu jak właśnie system zdalnego sterowania, bym mogla np sterować oświetleniem ze smartfona lub tableta. Mam też zamiar pomyśleć o czymś takim jak panele fotowoltaiczne
https://sunking.pl/fotowoltaika-katowice/ dzięki temu bym po prostu zaoszczędziła na rachunkach za energię elektryczną ;)
Żaba

Re: inteligentny dom

Post autor: Żaba »

A co myślicie o wykorzystaniu innowacyjnych technologii i budowaniu domu w miesiąc z elementów prefabrykowanych? czytałam, że takie domy z prefabrykatów kraków są coraz popularniejsze i wcale się nie dziwie. Osobiście jestem bardzo zadowolona naszego domu, który właśnie był budowany w taki sposób. Nie wierzyłam gdy po tygodniu zadzwoniono, że konstrukcja domu jest już gotowa i możemy zobaczyć a po miesiącu gdy się wprowadzaliśmy nie wierzyłam, że to już.
ktoś

Re: inteligentny dom

Post autor: ktoś »

Inteligentny do wyposażony jest w szereg nowoczesnych rozwiązań. Jednym z nich będzie instalacja fotowoltaiczna. Tutaj https://eeef.pl/porady/ znaleźć można naprawdę wiele wartościowych porad i wskazówek. Dzięki takiemu właśnie rozwiązaniu zdecydowanie można zredukować rachunki za energię elektryczną.
ODPOWIEDZ