Jak dbać o jakość wody?

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Nowęk

Jak dbać o jakość wody?

Post autor: Nowęk »

Cześć! Powiedzcie mi bardzo szczerze, jak Waszym zdaniem należy odpowiednio dbać o jakoś użytkowanej i pitej wody? Wiadomo, że dobrym pomysłem jest zainwestować w sprawny filtr do wody, jednak na ile w ogóle jest to dobre podejście? To znaczy, na jaki konkretnie filtr najlepiej się zdecydować, co wybrać? Jak sądzicie, macie jakieś przemyślenia na ten konkretny temat? Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
sersosi
Posty: 732
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:43

Re: Jak dbać o jakość wody?

Post autor: sersosi »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://idealnepowietrze.pl/k/coway-filtry/
lorri

Re: Jak dbać o jakość wody?

Post autor: lorri »

A słyszałaś o chlorynie sodu? Według mnie to bardzo fajna rzecz, ja zaczęłam stosować ten produkt kilka miesięcy temu i to faktycznie dobrze działa. Chloryn sodu NaClO2 w stężeniu 25% kupiłam prosto ze sklepu internetowego producenta NatVita: https://natvita.pl/chemia-odczynniki-ch ... o2-25.html Oni mają bardzo szeroką ofertę, sprawdzone produkty, wysokiej jakości. Ceny mają konkurencyjne, ten produkt także jest w dobrej cenie, oczywiście ten chloryn sodu do uzdatniania wody jest produktem chemicznym, na stronie producenta znajdziecie wszystkie informacje na temat środków ostrożności związanych z nim.
ODPOWIEDZ