Jaki terapeuta rodzinny?

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
jaroslawa
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2020, 5:57

Jaki terapeuta rodzinny?

Post autor: jaroslawa »

Cześć. Znacie jakichś terapeutów rodzinnych w Łodzi? Czy możecie mi kogoś takiego polecić? Byłabym wdzięczna. Udało mi się już namówić męża i nastoletnią córkę, więc uważam to za spory sukces.
Awatar użytkownika
Ulryka62
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2020, 1:52

Re: Jaki terapeuta rodzinny?

Post autor: Ulryka62 »

Zgłoście się do poradni poradniasalomon.pl. Tamtejsi specjaliści naprawdę potrafią słuchać i przede wszystkim rozumieją potrzeby pacjentów. Nie są nastawieni na zarobek, ale na pomoc i wsparcie na każdym etapie terapii.
Łania29

Re: Jaki terapeuta rodzinny?

Post autor: Łania29 »

Gabinetów terapeutycznych jest dość dużo , jednak czasami trzeba odstać swoje.W naszym jakiś czas temu zrewolucjonizowali sposób obsługi pacjentów - zakupili program do rejestracji pacjentów .Powiem tak, rewelacyjna sprawa zarówno dla gabinetu jak i dla pacjentów, dostaję w formie sms przypomnienie o wizycie u lekarza.
igła

Re: Jaki terapeuta rodzinny?

Post autor: igła »

Może warto pomyśleć o wizycie u bioenergoterapeuty? Nie urkywam, że początkowo podchodziłam dość scpetycznie do takich tematów, ale koleżanka namówiła mnie na wizytę u http://bioenergoterapeuta-wawa.pl kiedy dowiedziała się o wszystkich problemach i schorzeniach, jakie mi doskiwerają na co dzień. Powiem szczerze: wizyta u tego terapeuty to najlepsza decyzja w moim życiu.
ODPOWIEDZ