Język polski

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 621
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:28

Język polski

Post autor: Katarzyna »

Witajcie,
czy są może na tym forum jakieś osoby z zagranicy, które chciałyby uczyć się języka polskiego? Jeśli tak, to przydatne mogą się dla Was okazać podręczniki z oferty na stronie internetowej https://startpolish.pl/k/jezyk-polski-poziom-a1/. Dzięki nim taka nauka może być dla Was przyjemniejsza ;)
Bóbr

Re: Język polski

Post autor: Bóbr »

Jak już jesteśmy w temacie edukacji, to ja ostatnio zamówiłam podręczniki szkolne dla moich dzieci na stronie https://www.taniaksiazka.pl/en-action-1 ... 21556.html To bardzo dobrze wyposażona księgarnia internetowa, w której dostaniecie praktycznie każdy możliwy tytuł. Ceny są zaskakująco niskie, więc każdy może sobie pozwolić na zakupy w tym miejscu.
naśka

Re: Język polski

Post autor: naśka »

Mam kilkoro znajomych obcokrajowców, którzy przyjechali do Polski na stałe, ale nie są tu jeszcze zbyt długo. Bardzo chcą szybko i sprawnie poznać nasz język, aby móc się nim posługiwać na co dzień. Zapisali się na fajny kurs języka polskiego w https://polishnow.pl/pl/kurs-indywidualny/ - pomagałam im wyszukać. Są bardzo zadowoleni, więc jeśli i wy macie znajomych z innych krajów, którzy chcą poznać nasz jezyk - śmiało możecie im polecać te szkołę.
ODPOWIEDZ