Kancelaria

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
jorahmormontrip
Posty: 631
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:58

Kancelaria

Post autor: jorahmormontrip »

Witajcie

Ostatnio usilnie próbowałam znaleźć dobrą kancelarię, jednakże bezskutecznie. Dopiero ktoś z was podrzucił mi miejsce : https://jrkancelaria.pl/ i dzięki temu teraz jestem już wolną kobietą. Dzięki za polecenie tak profesjonalnej kancelarii.
Awatar użytkownika
dlugopis34
Posty: 79
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:23

Re: Kancelaria

Post autor: dlugopis34 »

Myślę, że warto szukać dobrego prawnika przez internet. Teraz mamy duże możliwości pod tym względem. Warto przeczytać opinie na temat danego specjalisty. Ciekawą ofertę znalazłam tu: www.zachowekpoznan.pl. Ta Kancelaria ma dobre opinie. Specjalizuje się w sprawach związanych ze spadkiem. Myślę, że warto poprosić o pomoc, ponieważ mało kto ma taką wiedzę jak doświadczony specjalista. Moim zdaniem warto zapoznać się z ofertą.
Awatar użytkownika
izka01
Posty: 180
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:22

Re: Kancelaria

Post autor: izka01 »

Jeśli poszukujecie kancelarii w Szczecinie czy Kamieniu Pomorskim to zdecydowanie kancelaria adwokacka Węgłowski. Oczywiście działają w całym woj. zachodniopomorskim i na Pomorzu. Mi bardzo pomogli przy sprawie spadkowej, ale można liczyć na fachową pomoc prawną w wielu dziedzinach. Poza tym mega sympatyczne osoby, a to też ważne.
Awatar użytkownika
zaman
Posty: 59
Rejestracja: 20 sie 2019, 0:40

Re: Kancelaria

Post autor: zaman »

W sprawie o odszkodowanie korzystałem z usług kancelarii adwokackiej. W Poznaniu Eventum Odszkodowania specjalizuje się m.in. w dochodzeniu odszkodowań za błędy medyczne. To często trudne, bardzo skomplikowane sprawy. Dlatego uznałem, że profesjonalna pomoc kogoś doświadczonego będzie najlepszym rozwiązaniem. Nie myliłem się i w całej tej trudnej dla mnie sytuacji cieszę się, że przynajmniej udało mi się dzięki Eventum uzyskać solidne odszkodowanie.
ODPOWIEDZ