Komunia 2021

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
piotruś

Komunia 2021

Post autor: piotruś »

Czy myślicie już nad komunią w tym roku - jak będzie wyglądać. Jakie prezenty kupić dla dzieci? Moja córka idzie w tym roku do pierwszej komuni, a ja nie mam pojęcia gdzie ją urządzić i jakie prezenty kupić.
Jaś

Re: Komunia 2021

Post autor: Jaś »

Przypuszczam że wielu rodziców zastanawia się jaka będzie komunia w tym roku. Ale miejmy nadzieję że do tego czasu pandemia zostanie opanowana. Jeśli chodzi o prezenty to zobacz tu https://www.taniaksiazka.pl/t/prezent-na-komunie Są tu różne wydania Biblii, modlitewniki oraz pamiątki Pierwszej Komunii Świętej. Mi bardzo spodobała się propozycja Biblia w postaci komiksu.

elewacje domów z czerwonym dachem
ginamó

Re: Komunia 2021

Post autor: ginamó »

Ze względu na COVID, kameralną komunię zamierzamy zorganizować w Dworze Magnat http://dwor-magnat.pl/komunie-2/ . Miejsce te poleciła mi siostra, która to zorganizowała tego typu imprezę na długo przed pandemią. Polecała przede wszystkim ze względu na lokalizację smakowite posiłki i atrakcyjną cenę.
Poduśka

Re: Komunia 2021

Post autor: Poduśka »

Ja ostatnio dobre ofert sali widziałam na https://naskrajnej.pl/przyjecie-komunijne/ . Mają tam mnóstwo ciekawych propozycji w dobrej cenie z menu bardzo dobrym. Może jeszcze mają wolne terminy jakieś. Ja jakoś w domu nie mam miejsca, a więc tylko takie miejsca pozostają nam.
Róża

Re: Komunia 2021

Post autor: Róża »

Oczywiście, że myślę! Dlatego zarezerwowałam lokal na chrzciny Wrocław w Browarze restauracyjnym PROST :) Na miejscu obsługa poinformowała mnie, że gdyby były wątpliwości co do organizacji tego typu wydarzeń, to oferują catering komunijny z dowozem do domu. Myślę, że to wspaniała opcja, ponieważ mam na wszelki wypadek awaryjny plan!
Awatar użytkownika
mordka31
Posty: 432
Rejestracja: 22 mar 2019, 17:52

Re: Komunia 2021

Post autor: mordka31 »

Komunia 2021 za nami, ale trzeba myśleć już o tej w 2022 a nawet 2023! Jeśli twoja lokalizacja to komunia Warszawa, to warto odpowiednio szybciej zapoznać się z ofertami sal. Te zlokalizowane w hotelu mają spory wybór a przy tym jest możliwość skorzystania z noclegu dla przyjezdnych.
AnitaŚ

Re: Komunia 2021

Post autor: AnitaŚ »

Ja mogę śmiało napisać, że nareszcie mam to za sobą. Komunia córka była na prawie 50 osób i powiem wam, że byłam bardzo zmęczona tym całym przygotowaniem, szukaniem restauracji i tym podobne. Dobrze, ze posiłkowałam się różnymi portalami i artykułami, które podsuwały różne smaczki i wskazówki . Bardzo dużo ciekawych informacji znalazłam na stronie tego portalu https://www.restauracja.pl/artykul/jak- ... unie-50899 i tu jest bardzo dobrze napisane o sali na komunie.
ODPOWIEDZ