Konto w banku - opinie

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Aniko6
Posty: 88
Rejestracja: 14 gru 2018, 16:15

Konto w banku - opinie

Post autor: Aniko6 »

Witam! Szukam dobrego konta, najlepiej by nie było za nie oplat dla studenta . Co mi polecacie ? Jaki bank ma najlepszą ofertę ? Sprawdzałem konta tu opinie o bankach i bardzo ciekawie wygląda oferta PKO banku konto za 0 zł co o nim sądzicie ?

UWAGA! nie płaci za usługi SEO
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 191
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:28

Re: Konto w banku - opinie

Post autor: Bodzio12 »

Zastanawiacie się może gdzie lokować swoje oszczędności? Mnie ostatnio zastanawiał ten temat. Czytałam na ten temat na stronie https://www.styl.pl/dom/news-gdzie-loko ... Id,2507373 myślicie że lepiej lokata bankowa czy konto oszczędnościowe?
Awatar użytkownika
Nakia
Posty: 67
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:35

Re: Konto w banku - opinie

Post autor: Nakia »

Te trudne czasy pokazały nam jak ważne jest posiadanie oszczędności, dlatego ja postanowiłam po tym kryzysie zacząć myśleć o tym poważniej. Jeśli ktoś ma podobnie, polecam kalkulator regularnego oszczędzania żeby dowiedzieć się, jak to ma wyglądać.
Awatar użytkownika
Stylowo123
Posty: 187
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:26

Re: Konto w banku - opinie

Post autor: Stylowo123 »

W dobie internetu i tego, ze cyfrowe waluty stały sie coraz bardziej popularne, warto poszukać jakiegoś konta osobistego takiego jak to https://bitbay.net/pl/konto-osobiste by móc tymi walutami operować. Wy już myślieliscie o założeniu takiego konta ?
Awatar użytkownika
Potion
Posty: 11
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:20

Re: Konto w banku - opinie

Post autor: Potion »

Niewiele wiem o tym koncie bankoweym w pko, ale możesz też rozważyć konto osobiste w Toyota Banku https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/ko ... szczegoly/
Awatar użytkownika
paralaksa
Posty: 137
Rejestracja: 28 maja 2020, 21:34

Re: Konto w banku - opinie

Post autor: paralaksa »

Wiadomo konto w banku trzeba mieć, ale ja na przykład lokaty nie posiadam... inwestuję w systemie XTb odpowiednie pieniądze i własnie zaczęłam już niedawno zarabiac w systemie XTB zwłaszcza dobrze się inwestuje pieniadz e wkryptowaluty
Awatar użytkownika
Krami
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2020, 19:05

Re: Konto w banku - opinie

Post autor: Krami »

Na chwilę obecną większość kont bankowych nie pobiera opłat za prowadzenie konta od studentów. Dlatego też zaproponowałbym Ci kierowanie się finansami podczas zakładania konta. Mam na myśli coraz częściej pojawiające się promocje banków podczas zakładania konta. Na czym to polega? Ty zakładasz konto, bank daje Ci warunki do spełnienia, przykładowo wykonanie 5 transakcji kartą w ciągu miesiąca, a w zamian za to ty otrzymujesz prezent. Co może być prezentem? Najczęściej będą to pieniądze, mogą to być również bilety do kina, vouchery do kawiarni albo karty paliwowe. Dzięki takiej sytuacji, nie dość, że założysz konto w banku to możesz dorobić kilka stówek. Najlepsze tematy opisywane są na stronce, którą podaję poniżej. Przede wszystkim są tam aktualne promocje bankowe oraz szczegółowo opisane warunki, które należy spełnić.
https://mobilnezarabianie.pl/aktualne-p ... -osobiste/
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 57
Rejestracja: 26 cze 2020, 11:06

Re: Konto w banku - opinie

Post autor: Zośka123 »

Moim zdaniem warto jest tez zainteresować się https://www.przelewy24.pl/blog/e-commer ... ternetowym Przelewy24 to grupa prawie 200 entuzjastów e-commerce, która wyznacza trendy na rynku płatności i zmienia wizje klientów w innowacyjne produkty. Koniecznie o nich poczytajcie więcej.
Awatar użytkownika
Stylowo123
Posty: 187
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:26

Re: Konto w banku - opinie

Post autor: Stylowo123 »

Konto bankowe , powinno być tak dostosowane by spełniało wszystkie nasze potrzeby. Teraz coraz bardziej popularne stają się krypto waluty i chcą by nimi płacić. Czytałam, ze tutaj https://bitbay.net/pl/konto-osobiste , jest bardzo fajna oferta dotycząca właśnie konta osobistego.
bebeś2

Re: Konto w banku - opinie

Post autor: bebeś2 »

Wszyscy klienci indywidulani Banku BNP Paribas https://itwiz.pl/bank-bnp-paribas-zmien ... -goonline/ posiadający dostęp do bankowości internetowej, od listopada 2019 roku, mogli zapoznawać się i korzystać z GOonline logując się przy użyciu tego samego loginu, co do systemu Pl@net. Nowy system jest bardzo funkcjonalny, pozwala szybko i łatwo skorzystać z produktów bankowych.
Młody

Re: Konto w banku - opinie

Post autor: Młody »

Ja myślę nad złożeniem wniosku o pożyczkę w Wonga. Jakie dokumenty potrzebuję, żeby wypełnić wiosek?
oewonga_pożyczki

Re: Konto w banku - opinie

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
wniosek o pożyczkę w Wonga możesz złożyć, jeśli masz skończone 18 lat, polskie obywatelstwo, posiadasz dostęp do Internetu oraz masz indywidualny rachunek bankowy w banku działającym w Polsce. Aby złożyć wniosek o pożyczkę niezbędne jest także posiadanie ważnego dowodu osobistego. Podczas wypełniania wniosku poprosimy Cię o podanie numeru telefonu zarejestrowanego w sieci komórkowej działającej na terenie Polski.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

forte x
Sławomir

Re: Konto w banku - opinie

Post autor: Sławomir »

Chciałbym Wam polecić stronę https://alebib.pl/ranking-kont-osobistych/, ponieważ uważam, że na stronie można znalezc wiele przydatnych informacji na temat prowadzenia konta bankowego. Wybór konta bankowego zależy od Waszych potrzeb, jednak wiele ofert przewyższa resztę.
tomisal34ć

Re: Konto w banku - opinie

Post autor: tomisal34ć »

Taki ranking kont jest przydatny. Jednak brakuje mi porównania polisolokat największych ubezpieczycieli jak axa, warta, aegon, generali. W takim rankingu powinno być zaznaczone jakie są opłaty likwidacyjne by nie musieć później odzyskiwać pieniędzy polisolokat przez kancelarie.
CieślikF

Re: Konto w banku - opinie

Post autor: CieślikF »

Myślę ,że każda osoba posiada już konto w banku, jeśli nie to z pewnością takich osób jest niewiele. Jednak konto w banku raczej traktuję obecnie jako miejsce do rozrachunków, do płacenia faktur i rachunków, nie do oszczędzania.Oszczędzanie w banku ? - to się nie opłaca.Niekorzystna jest różnica pomiędzy poziomem inflacji a oprocentowaniem jakie oferują banki. Pytanie zatem brzmi - jak najlepiej zainwestować pieniądze by na nich zarobić.Myślę ,że nie ma jednej odpowiedzi.Każdy z nas ma inny apetyt na zysk i jest w stanie ponieść różne ryzyko inwestycyjne.
Michaśka

Re: Konto w banku - opinie

Post autor: Michaśka »

Jeśli chodzi o konta dla młodych, banki obecnie prześcigają się ofertami, żeby wszystko było DARMOWE. W tym może zdecydowanie pomóc porównywarka na przykład https://wujeksknerus.pl/ranking-kont-dla-mlodych/ Wiele młodych ludzi wybiera właśnie mBank. Santander też ma dobre opinie i często oddziały tego banku są na uczelniach. Wiem, że można połączyć kartę płatniczą i legitymację w jednym :)
ODPOWIEDZ