Kraków: poszukiwany serwis samochodowy!

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
turinka
Posty: 117
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:37

Kraków: poszukiwany serwis samochodowy!

Post autor: turinka »

Cześć, czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony serwis ferrari kraków? Okolice Krakowa też wchodzą w grę. Mój szef zlecił mi znalezienie serwisu do swojego wozu, w którym obecnie coś nawaliło. Niestety, poprzedni mechanik zwinął biznes i przeniósł się do Anglii. Oczywiście mój szef to pasjonujące zadanie zlecił mi, a do pracy jeżdżę rowerem, więc super. Ktoś, coś? Nie ukrywam, że zależy mi na czasie.
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 621
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:28

Re: Kraków: poszukiwany serwis samochodowy!

Post autor: Katarzyna »

A czy wiecie o tym, że niektóre serwisy zajmujące się naprawą samochodów działają również mobilnie? Dotyczy to także samochodów ciężarowych. Na przykład na stronie internetowej https://serwis-tir-czechy.pl/ dostępna jest oferta firmy, która świadczy usługi mobilnego serwisu dla TIR-ów na terenie Czech ;) Polecam ;)
igła

Re: Kraków: poszukiwany serwis samochodowy!

Post autor: igła »

Jeśli już oddacie samochód do mechanika, to warto mieć coś na zastępstwo. U mnie super sprawdza się wypożyczalnia samochodów Kraków i powiem wam szczerze, że regularnie korzystam z ich usług. Nie tylko kiedy mój samochód jest u mechanika, ale również wtedy kiedy planuję nieco dłuższe podroże.
Awatar użytkownika
pamela
Posty: 163
Rejestracja: 11 cze 2019, 10:30

Re: Kraków: poszukiwany serwis samochodowy!

Post autor: pamela »

Ja od wielu lat korzystam z usług warsztatu mechanicznego http://eurocar-zarow.pl/ ale niedaleko Wrocławia. Specjalizują się w naprawie samochodów osobowych. Posiadają nowoczesne stanowiska naprawcze, wykwalifikowaną kadrę mechaników oraz wieloletnie doświadczenie. Osobiście jestem bardzo zadowolona z ich usług.
ODPOWIEDZ