książki biograficzne

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
róża

książki biograficzne

Post autor: róża »

Czytacie ksiażki biogaficzne? Ja najchetniej sięgam właśnie po takie książki. Ostatnio trafilam na taka ofertę tu https://www.taniaksiazka.pl/uzdrowiciel ... 20116.html Jest to bardzo ciekawa książka. Ojciec Peter barwnie opowiada o swoim życiu wiarą.
Awatar użytkownika
cziwa
Posty: 146
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:37

Re: książki biograficzne

Post autor: cziwa »

Jeśli chodzi także o inne książki, to ja od siebie zachęcam do przeczytani poezji "Rozmowy drzew liściastych albo metafizyka dla opornych" Stawowego Adama https://wydawnictwopoligraf.pl/1431/sta ... rnych.html jest ona naprawdę godna uwagi. Jak po nią sięgniecie, to sami się przekonacie, że było warto.
Awatar użytkownika
pamela
Posty: 170
Rejestracja: 11 cze 2019, 10:30

Re: książki biograficzne

Post autor: pamela »

Kocham czytać, zwłaszcza gdy trzeba siedzieć w domu w obecnym czasie mam na to sporo wolnego. W sieci staram się znaleźć tytuły książek dla dzieci, specjalistów, rodziców, nauczycieli https://www.smyk.com/ksiazki-muzyka-film.html . Jeśli już coś wybiorę zamawiam je przez internet. Myślę, że warto szukać w sieci nowych bestsellerów.
landrynęk

Re: książki biograficzne

Post autor: landrynęk »

Zbytnio nie lubię czytania książek, idzie mi to po prostu bardzo wolno i strasznie się przy tym nudzę. Za to lubię oglądać ich filmowe adaptacje, a umożliwia mi to za darmo i bez rejestracji strona vod https://ogladaj.to/ da się znaleźć tam dużo ciekawych produkcji różnych gatunków a nawet te biografie.
Dżanelka

Re: książki biograficzne

Post autor: Dżanelka »

A ja uwielbiam czytać. Tak jak mój tata. Oboje uwielbiamy właśnie książki biograficzne i komiksy. Tata kolekcjonuje stare wydania komiksów. Dlatego od czasu do czasu sprawdzam aktualną ofertę antykwariatu https://blackbooks.pl/515-ksiazki-i-komiksy w poszukiwaniu jakiś perełek, a właściwie to "białych kruków". Oferują dostęp do najciekawszych pozycji bez wychodzenia z domu. Więc skrzętnie korzystam z takiej możliwości. Tym bardziej, że mają całkiem pokaźny asortyment.
doma_32

Re: książki biograficzne

Post autor: doma_32 »

Ja najchętniej sięgam właśnie po takie książki, czyli te biograficzne. Ostatnio trafiłam na taka ofertę tu https://matfel.pl/product-pol-1002065-B ... ralka.html Fenomenalna książka pełna przenikliwych i błyskotliwych anegdot na temat życia i twórczości Łysiaka, które bez wątpienia przyciągną uwagę każdego miłośnika literatury.
ODPOWIEDZ