Księgowe biuro

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą i urodą. Sprawdź!
księgi00

Księgowe biuro

Post autor: księgi00 »

Wiem, że łatwo nie jest dziś utrzymać biznes, ale mi się udało. Troszkę problemów było, ale już wychodzimy na prostą. Tylko, że straciłam księgowego. Nie chcę mówić, co się stało, ale potrzebuję kogoś nowego. I szukając, wpadłam na to www.kaweccygroup.pl biuro rachunkowe czeladź . Czy je polecacie? Jakie macie o nim opinie?
Violuś

Re: Księgowe biuro

Post autor: Violuś »

Do wyboru jest kilka rozwiązań - możemy sami prowadzić sprawy księgowe , zatrudnić księgową albo zlecić prowadzenie tych spraw do biura rachunkowego.Najlepsze rozwiązanie - to ta trzecia opcja.Zlecasz temat i w zasadzie nic cię nie obchodzi.Jeśli dobrze wybraliście to biuro załatwi też sprawy związane z jpk. Biuro oferuje do dyspozycji - darmowy program do faktur jpk ,program dzięki któremu wysyłasz jednolite pliki kontrolne do US.
kaśka

Re: Księgowe biuro

Post autor: kaśka »

Znalezenie biura rachunkowego to nie są jakies proste rzeczy... warto skorzystać może z polecenia osoby, która z takich rzeczy korzysta :) mi koleżanka polecila https://superksiegi.pl/ , bardzo wysokiej jakosci obsluga, potrafia ogarnac doslownie wszystko na tip top

soczewki a zez
KlaudiaŻ

Re: Księgowe biuro

Post autor: KlaudiaŻ »

Ja szukałam biura, które oferuję usługi z zakresu doradztwa podatkowego i znalazłam w końcu biuro Experto in Tributis z Warszawy https://www.expertointributis.com/kontakt, które znajduje się na Wyszyńskiego. Biuro oferuje pomoc w zakresie:podatku dochodowego od osób prawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych, podatków VAT i CIT.
ODPOWIEDZ